Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Cem Karaca

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Cem Karaca

Mesaj gönderen Bugfixed »

Cem Karaca Panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
DeJaVu

Mesaj gönderen DeJaVu »

İşte Geldik gidiyoruz
Eskiden Karpuz idik
şimdiden döndük Hıyar 'a

cem i sevin ya da sevmeyin ama o bu ülkenin gerçek sanatçılarından biriydi işte cem karaca klasiği ne güsel de ifade ediyor güselim memleketimin dününü bugününü ve yarınlarını demek istemiyorum ama herhalde böyle gidecek işte bu kadar
mekanın cennet ola
Tamirci Çırağı :!:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

amin sevdiğim sanatçılardan biri idi. Rock müziğin öncülerinden di.
Tamirci Çırağı
Beyaz Atlı
en beğendiğim parçalarındandı.
alcholicboy

Mesaj gönderen alcholicboy »

Çok güzel de söylerdi bea walla he. Nerde öyle şarkı yapacak gelir mi daha??
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Gerçek Anadolu Rock yapan, gerçekleri söyleyen, gerçekleri yaşamış ve gerçek bir ses sahibi insandı. Yüreğiyle şarkı yazar ve yüreğiyle söylerdi. Tek üzüntüm hiç canlı dinleyememiş olmam(birkaç kez denememe rağmen kısmet olmadı)...
Bir de askerdeyken en sıkıntılı günlerim sırasında aldım ölüm haberine, sıkıntıma sıkıntı ekledi ve çok da erken gitti buralardan, gençlere öğreteceği de çok şey vardı.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

bindik bir alamete gidiyoz kıyamete amanin!! :D
rock kültürünü türkiyeye getiren ustalardan biri huzur içinde uyu..
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

herzaman olduğu gibi öldükten sonra değeri anlaşılan ama anısı,şarkıları hala yaşatılmaya çalışılan bir üstad mekanı cennet olsun barış manço gibi anadolu rockın öncülerindendi.
dreamtheater

Mesaj gönderen dreamtheater »

selam arkadaşlar bu foruma ilk mesajım ve ilk mesajımı en sevdiğim türk sanatçı için atmak anlamlı geldi benim için.

cem karaca gerçekten çok kaliteli bir insandı yukarda bir arkadaşın dediği gibi bu ülkenin dününü bugününü yarınını çok iyi anlatıyordu yorumuda harikaydı gerçekten nur içinde yatar inşallah.
aze

Mesaj gönderen aze »

"maziye karışıp sevda yeminim
bir anda unuttum seni eminim
kalbimde kalbine yok bile kinim
bence artık sen de herkes gibisin"
nazım hikmet'in şiirini cem karaca'dan dinleye dinleye az mı psikoterapi yaptım zamanında...işe de yaradı..gidenlerin ardından işe yarayan şarkılar listemin üst sıralarındadır...(içimden şehirler geçiyor la ciddi çekişme halindedir hatta)

cem karaca,benim babamla ortak sevebildiğim rock şarkıcılarından biriydi,diğeri de barış manço...Allah rahmet eylesin...
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

BUYUK USTA TURKIYENIN YAPI TASLARINDAN BIRI ..KAYIP GIDEN YILDIZ.....BUYUK USTAYI KAYBETTIK AMA O BIZIM ICIMIZDE ...SENI HEP SEVECEGIM ........SARKILARIN HEP KULAKLARIMDA .....YATTIGIN YERDE HUZUR BUL .....

COK UZULDUM O OLDUGUNDE AMA BILIYORUM KI O SARKILARINDA HEP YANINMIZDA OLACAKTIR ...
maNga

Mesaj gönderen maNga »

süper di ama maalesef öldü ALLAH tahsilatını affetsin bence türkiye ye onun gibisi gelmez
white_snm

Mesaj gönderen white_snm »

Cem Karaca...Anadolu Rock ' ın babası... :D
Allah rahmet eylesin..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

CEM KARACA denince aklıma tek sey geliyor KALİTE... keske herkes O nun gibi olsa ne iyiii olurdu ALLAH rahmet eylesin :cry:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Çok güzel söylerdi değil, çok güzel söylüyor.

O hiç ölmeyecek..

kapattım gözlerimi,istanbulu dinliyorum...

.
GarRetT

Mesaj gönderen GarRetT »

Hayattayken ona sarılmak isterdim...
Keşke onu ve müziğini tanımak bu denli geç olmasaydı...
Keşke gençler benim gibi KRAL TV'den öğrenmese müziği artık...