Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

şiir miir yok

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
okyanus

şiir miir yok

Mesaj gönderen okyanus »

şiirler aptalcadır çoğu zaman değil her zaman için,neden yazılır hiç bilmem,hele ki bir de kafiyeli olmazsaolmaz olayı war ya.şiir tek başına neyi ifade eder ki,zaten şiiriyazan da bilse ne ifade ettiğini,yazmaz yazacağına gider uygulardı hayatın içinde ne hissediyor sa...!
KinG_Of_WolFs

):

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Arkadaşım ben de senin gibi şiiri pek beğenmezdim. Ama bir kaç kişiyi dinledikten sonra fikrim çok değişti. Ama unutma kendini o yöne doğru çevirirsen hoşuna gidecektir...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet haklısın :wink:
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Siir insanin icini frahlatir ayni zamanda bir seylerin degerini bilmesini saglar bence siiri bu kadar kucumseme . Bir cok insanin da bir bildigi vardir ben siir yazarim veyada siir okurum bunlar bana cok guzel geliyor. :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

amcan gibi mi kerem :?:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

şiirler bazı insanların karşılarındaki insanları söyleyemedikleri yada anlatamadıkları sözleri yada duyguları anlatmak için yazılmışlardır yada söylenmişlerdir bazı insanları duygulandırır bazı insanlanları hüzünlndirir şiirden zevk almak lazım her insan alamaz neyse yine ben saçmaladım Düşle...!
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ya bence siir kendini daha rahat anlatman icin guzel bir sey cunki bir sayfalik yaziyi iki misra siir de anlatabilirsin bir yazida curet etmeyib yazamadiklarini da siirde yaza bilirsin