Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

UNUTMAK NEDEN ZOR?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
yesim

Mesaj gönderen yesim »

sewdiğin uzakatyken onu unutamazmışsın...doğru mu acaba diye düşünüyorum...doğru olsa ne farkeder ben unutmayı kafaya koydum...hatta unuttum...
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

unutmak benim için biraz daha zaman alıcı bir şey. aslına bakılırsa yokluğuna alışıyorum herşeyde. sadece bazı zamanlarda aklıma düşüyor onunla birlikte geçirdiğimiz günler.

neden bilmiyorum ama kimisi için unutmak çok kolay gelir kimisine ise çok zor. sanırım bu karşındakine ne kadar değer verdiğin ve ne kadar sevgiyle bağlandığınla alakalı birşey. ne olacak sanki bugün bu varsa ayrılsam dahi yarın başkasıyla olurum düşüncesinde olanlar için unutmak anlık bir olaydan daha da ileri gitmez sanırım. :cry:
_kordugum_

Mesaj gönderen _kordugum_ »

unutmak istersen unutursun...
unutamadığın o değildir...sevgisi, el ele dolaşması, seni seviyorum demesi, göz göze gelmesi, sesi, gözleri, elleri...
ama o değildir onu unutursun...
aşkı unutamazsın belki de o artık senin için o değildir aşktır...
düşündüğünde sıradan bir insan olduğunu anlarsın ama anlamak istemezsin çünkü senin için o aşktır ve aşk unutulmaz...
eğer bir sabah kalktığında gözün resmine çarptığında canın yanmıyosa unutmuşsundur aşkı ama aşk unutulmaz...

:cry: :cry:
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

AMA UNUTURSAK BİR ANLAMI KALMAZ Kİ.ZAMANLA HAFİFLER AMA BEYNİNİN BİR KÖŞESİNDE KALIR.ORADA SANA BÜYÜK DERSLER VERİR DERİM BEN
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

arkadaşlar forumu ben açtım ve sorunun cevabını gerçekten bilmeyerek açtım.katkılarınızdan dolayı hepinize sonsuz teşekkür ederim ama bişiy farkettim ve sanırım ''UNUTMAK NEDEN ZOR?'' sorusunun cevabını buldum.unuttum da o yüzden.ben onun gözlerine bakmayı istemiyorum artık.çünküüüü yanımda gözlerine rahatça bakabildiğim ve onunda bana bakan gözleri olan biri var.--cümle devrik oldu kusura bakmayın--ya hayatınıza birinin girmesi veya onu gerçekten unutmak istemek çok büyük bi rol oynuyo unutmakta.olmicak bişiy olmuş gibi neşeliyim ve mutluyum şuan.mutluyum yaa o kadar süreden sonra MUTLUYUMM bu tuhaf geliyor bana.ama sonuç olarak forumun yanıtını buldum.ne olursunuz yanıtı arayıp da bulanlar yazsınlar.nasıl unuttuklarını ne yaptıklarını.bu unutma meselesi çok ciddi bunu farkındayım.birbirimize yararımız olsun.sizi çoooooooooooooooooook seviyorum arkadaşlar. :P
orkun

Mesaj gönderen orkun »

unutmak istiyorsan
1-unutmaya çalışmicaksın
2-alkol almıcaksın belli bir süre
3- kendinle yanlız kalmıcaksın
4- ondan sıkılmaya çalışıcaksın vs...

bunlar bence en önemli yollar tabi sevginin aşkın dereceside önemli
daha önemliside var kesinlikle ona karşı duygu beslemeye devam etmiceksin
özellikle nefret etmiceksin
çünkü nefret en ağır en kalıcı histir sevgiden daha ağır aşktan daha zor saygıdan daha kalıcı bir histir...
sevmeye devam et geçer gider ama nefret etme UNUTAMAZSIN....
patosss

Mesaj gönderen patosss »

orkun yazdı:unutmak istiyorsan
1-unutmaya çalışmicaksın
2-alkol almıcaksın belli bir süre
3- kendinle yanlız kalmıcaksın
4- ondan sıkılmaya çalışıcaksın vs...

bunlar bence en önemli yollar tabi sevginin aşkın dereceside önemli
daha önemliside var kesinlikle ona karşı duygu beslemeye devam etmiceksin
özellikle nefret etmiceksin
çünkü nefret en ağır en kalıcı histir sevgiden daha ağır aşktan daha zor saygıdan daha kalıcı bir histir...
sevmeye devam et geçer gider ama nefret etme UNUTAMAZSIN....
veeeeee bi de sürekli ONU UNUTCAM demiceksin.ya zaten bunu derken bile sürekli onu düşünmüyo musun? :? ama alkol alınsın yav...o biraz iyi mi oluyo ne :wink:
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

evet bencede sölediğin gibi o unutmak istediğin kişi sizin bakış açısıyla siz o insan nasıl bir kişilkiğe ve yapıta sahip olursa olsun siz karşınızdaki lkişiyi nasıl görmek istiyorsanız öle olur ancak unutma istediğin böle ona bağlanmışsan bu olay ondan kurtulmak ve en önemlisi paylaşımın eğer ciddi anlamda ise bence unutmak o kadar da kolay olmasa gerek ölemi ben ce öle
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

şimdi okudum ve sizlerle paylaşmak istedim..

Eğer bir dış etken seni üzerse, duyduğun acı o şeyin kendisinden değil, senin ona verdiğin değerden geliyordur.
Onu da her an ortadan kaldırma gücün vardır!..
Marcus Aunelius
atila.61

Mesaj gönderen atila.61 »

lavinya net tekrar merhaba unutmak idi alkol almamak idi ve tekrar forumu anlamamak gibi şeyler tüm arkadaşlar güzel insanlar hep güzel ama unutulanın acısı unutmaya çalışanın azabıdır;bu da bir sözdür bence
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

unutmak isteyen kimki :wink:
atila.61

unutmak isteyen benim unutamayanda benim unutulanda hayır unutulmaya çalışılanda benim;bir gayret bir gayret..............
atila.61

unutmak diye bir yer yokkeşke unutulmak diye bir şey olsaydı herkeste bir gayret bir gayret unuttum unutuldum deyu kimse unutulmuyor ve hiçkimse unutamıyor olan İNSANCA
atila.61

Espri yapasım tuttu;
ALÇAK GÖNÜLLÜ İNSANLARIN GÖNÜLLERİ HEP ALÇAK MIDIR?
KadeR

Mesaj gönderen KadeR »

unutmak,galiba bu konuda kimse kimseye yardımcı olamıycak.
sadece zaman acılarımızı sarabilir
beklemeyede benim gücüm yok