Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Fatih Erdemci

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Fatih Erdemci

Mesaj gönderen haldunbar »

Fatih Erdemci panolarıdır...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

çok fazla kişinin tanımadığı ama kaliteli müzik yapan bi müzisyen ama yıllardır görünürlerde yok

.....
ama yine de bazen düşündüğümde
bir gün gelir de
yaşarım ben de yine
tüm aşklarım yalan mıydı ey Tanrım?
çok yalnızım
herşeye rağmen
PİŞMAN DEĞİLİM...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

haldunbar bu panoyu açmana çok sevindim. Bu arada "Ben Ölmeden Önce" ve "Suçum Değil"i buldum.Suçum Değil i bulduğumda sevinç çığlıkları attığımı farkettim. Abartısız günde 10 defa dinliyorum. Bağıra bağıra söylüyorum. Sesim güzel değil ama olsun kime ne ben mutluyum ya gerisi önemli değil

... Güneş kadar sıcak, yıldızlar kadar uzak,
Bedenim sana tutsak, gözlerim tenine hasret,
İtirazım var yalnızlık hakkım değil,
Bu ayrılık benim suçum değil....

Fatih Erdemci gibi bir ismi unuttuğum için önce kendisinden sonra da sevenlerinden özür dilerim
Haldunbar hatırlattığın için de sana teşekkürü borç bilirim. :P
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

kesinlikle fatiherdemci başlığının açılması süper bi fikir...ama asıl önemli olan O'nun şu anda nerelerde olduğu bence..gerçekten albüm yapması gereken insanlardan biridir bence...suçum değil inanılmaz bi şarkıdır ayrıca..
loser

Mesaj gönderen loser »

suçum değil,ben ölmeden önce süper şarkılar ve gerçekten neden artık yok fatih erdemci?? iyi olurdu şöyle bir iki tane daha parça yapıp bizi hüzünlendirse :D
BenÖlmedenÖnce

Mesaj gönderen BenÖlmedenÖnce »

fatih erdemcinin "ben ölmeden önce"şarkısını nasıl bulabilirim?çoktandır arıyorum ama bulamadım?yardımcı olabilen arkadaslara şimdiden tşk ederim...
bliss

Mesaj gönderen bliss »

unutuldu çoktan...........ama şarkıları çok güzel bence de
anatomik

Mesaj gönderen anatomik »

unutulsa da yaşar içimizde.
unutanlar ilgilenmeyenlerdirHer ne zaman fatih erdemci yi görünce heyecanlanmayandır.
Fatih erdemciyi tanımak lazım ilk önce ve belkide...
mangara_

Mesaj gönderen mangara_ »

güneş kadar sıcak yıldızlar kadar uzak bedenim sana tutsak ellerim tenine hasret itirazım var yanlızlık hakkım diil bu ayrılık benim suçum diil...
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

fatih erdemciii ve yaşamak zor albümüü,süper bi albümdü,favori sarkım yorgunum adlı sarkıydı....
yorgunum yorgunum yorgunum
düşünmketen düşünmekten
denizler kararmış
ay yıldıza varmış
yarim durmaz ağlarmış
yollarıma bakarmış
gün doğmaz ay bulut arkasındaa
ayrılık böyle olmaz
denizime yar sorulmaz
bulut olur üşür biraz
yağmur olur düşer aşka
gün doğmaz ay bulut arkasındaa
seviorum sei veremem elleree öpemez bende başkası seviorum deli gbiii, deli gbiiii
herkese sevgiler,fatih erdemcii nerdsin ne yapıosun acabaa? :(
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Fatih ERDEMCİ'yi 1999 yılında tanıdım.. O zamanlar depeche mode çok dinlerdim ( haLa dinLiyorum).. Ben öLmeden önce şarkısı bana sanki depeche mode türkçe bir şarkı yapmış gibi geLirdi hep.. :) Türkçe müzik için o zamanlar alışılagelmiş tarzın dışındaydı o müzik... Ama sonra kayboLdu birdenbire.. :( nereLerde acaba? :(
orkun

Mesaj gönderen orkun »

slm arkadaşlar ben orkun yeni üye oldum
fatih erdemci her cuma shaft club ta sahne alıyor
kadıköyde haberiniz olsun hakikaten çok ii bir müzisyen kamera önünde görünmemesi piyasanın içinde olmadığı anlamına gelmiyor demir demirkan şebnem ferah ve daha bunlar gibi birçok yorumcuya parça sözü ve beste vermeye devam ediyor
Bucuu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Bucuu »

orkun sana teşekkür ediorum,birde saat kaçta çıktığını ve yeri tarif edersen sevinirim...çok saol orkun...
orkun

Mesaj gönderen orkun »

sevgili burcu kadıköyde bahariye caddesinde fakat şuan için sahne almıyormuş 1 ay kadar önce bardaki canlı performansına ara vermiş
albüm çalışması içindeymiş bana gelen haberler böle
Bucuu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Bucuu »

teşekkürler orkun,saol hersey için,sevindirici bi haber bu,yeni kaset geliyooo.... :D