Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Repertuar Köpekleri

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
asuwa

Repertuar Köpekleri

Mesaj gönderen asuwa »

Arkadaşlar repertuar köpeklerini biliyorsunuz heralde uzun zamandır FD ile birlikte çalışan Taner Keleş, Mert Alkaya ve Uğur Gülbaharlı'nın da üyesi olduğu grubun Ankara konseri yapılmadı henüz.. 80'ler döneminin rock parçalarını çalan grubu Ankara'da görmek istermisiniz? Konseri olsa gider misiniz?
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Ben bir sefer gitmiştim... Sadece mert ve uğur hoca vardı.. Gerçekten çok güzel çalıyorlar.. Tavsiye ederim... :wink:
asuwa

Mesaj gönderen asuwa »

Rock İstanbul'dan itibaren Taner abi de çalmaya başladı. Şu anda İstanbul ve Eskişehir'de çalıyorlar. Ankara'ya gelmelerini de umuyoruz....
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

arkadaşlar repertuar köpeklerinin resmi sitesinde yazdığına göre her perşembe istanbul kemancıda, her salı eskişehir areste çalıyolar.. tabi farklı yerlerde çaldıkları da oluyo ama bu ikisi her hafta var..
eskişehire gelirken bi hafta f.dyi de alsalar keşke :lol: hala gelmedi buraya :cry:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Re: Repertuar Köpekleri

Mesaj gönderen Bozcaada »

Arkadaşlar grup her pazartesi beyoğlu Line Bar'da sahne alıyor.
İlgilenenlere duyrulur.

Taner abi bize bu konuda bilgi verebilir misin?
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Mesaj gönderen taner »

Evet. Her pazartesi Line Bardayız. Programları internet sitemde yayınlıyorum zaten. www.tanerkeles.com/sahne.htm
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

isim çok ilgi çekici.ilginç birşey cıkacağı burdan belli oluyor