Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yüksek Sadakat

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
hopeless depression

Mesaj gönderen hopeless depression »

lonely yazdı:ne zaman şarkıyı dinlesem başlangıcında aklıma ilk gelen hep Erkin Koray oluyor solistin sesi bana o'nu hatırlatıyor. acaba sadece bana mı öyle geliyor? bana katılan var mı?
sana katılıyorm eski bi şarkı olduğunu yazmiştım yazmıştım ya erkin koray ın bi şarkısı sanmiştım.şarkı biraz arabesk rock kokuyor
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

arabesk rock??!!o ne yaww :lol: kanto rocktve anadolu rocktan soona bi de bu mu cıktı başımısa?ilgincc ve farklı fikirlerr..rock rocktır arabesk i bari rocka katmayamm :cry:

yüksek sadakatin ihtimaller denizi şarkısı da harikaa!!
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

mad madame konu dışı ama yazılarımıza biraz dikkat etme sözü vermiştik biz ailecek,sende bize katılırsan sevinirim!olur mu?
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

ben sadece merak ettiğim için sormustumm 8) hem konuya döndüm soona bak mrk etme;)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

konu biraz dağılmış ama neyse ben de çok beğendim mükemmel bir grup çıkış parçaları dışındaki şarkıları çok merak ediyorum şu sıkışık dönemden çıkar çıkmaz albümlerini alcam çok samimi bir grup özellikle rockın adeta genleriyle oynamaları,şarkılarında klarneti kullanmaları harika
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

mad_madame yazdı:ben sadece merak ettiğim için sormustumm 8) hem konuya döndüm soona bak mrk etme;)
güzelim bahsettiğim o değil,
sormustum değil sormuştum
mrk değil merak
soona değil sonra

oldu mu :)
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

albümleri süper! pervane,kafile,döneceksin diye söz ver.. ama ikarusun yeri ayrıdır bende :wink:
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

heryerde dinleyebilmek için bu şarkıyı telefonuma kaydettim... hergün mutlaka dinliyorum. kendime ve müziğe fazla zaman ayıramadığım için canım sıkıldığında bi yandan ders bi yandan belki üstümüzden bir kuş geçer şarkısı iyi gidiyo... derse kendimi veremiyorum ama olsun.. kısa molalar iyi oluyo böyle
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

albümleri bencede başarılı bir grup.
"döneceksin diye söz ver" başarılı bir parça..
deniz_s
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: deniz

Mesaj gönderen deniz_s »

son zamanlarda dinlediğim en başarılı albümlerden biri... döneceksin diye söz ver, aklımın iplerini saldım, pervane, ikarus, kafile, ihtimaller denizi çok güzel parçalar...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

benimde çok hoşuma gidiyor...başarılı bi albüm!
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

ben de albümü çok beğendim.. özellikle döneceksin diye söz ver, aklımın iplerini saldım, kafile.. ve tabi ki de belki üstümüzden bir kuş geçer :wink: inşallah kalıcı bir grup olurlar..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bence o kadar da iyiii değiller yaa aslında.... benim hosuma gitmedi...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

"döneceksin diye söz ver"
çok sevdim ben bu şarkıyı.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

ben bu şarkıyı ilk radyoda dinlemiştim ve hasta olmuştum .sürekli söylemeye başlamıştım.çok komikti bazılarının hoşuna gidiyordu 'kim' diye soruyorlardı bende 'bilmiyorum sadakat mı ne' diyodum. :) ama bütün şarkıları güzell!