Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Pamela Spence

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Pamela Spence

Mesaj gönderen haldunbar »

Pamela Spence panolarıdır...
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan

Çok özel bir ilgim olduğundan dağil de, Feridun Düzağaç ın yeni ufuklara açılma ve artık keyifli şarkılar yazma yolunda belki şarkı sözleri olarak ve zaman zaman da müzikler olarak ilham alabileceği kişilerden birisidir kendisi. Birçok şarkısı hiç ilgimi alakamı çekmeyen şarkılar olmakla birlikte bazı şarkıları oldukça keyiflidir.

Ve bu sözlerim meclisten ta dışarıdır.
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

Pamela'yı dinlerim arada.Bu kadının yaşı hakkında çeşitli söylentiler var.Kimi diyor çok yaşlı kimi diyor çok genç...Son albümü gayet iyiydi bence.Özellikle Mavi Cinayet ve Ölüme Hasret isimli parçaları dinlenmeye değer... :roll:
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

bence yaralı günlüm de çok güzel bi şarkı pamela güzel yorumlamış.. aslında ilk albümünde bi şarkı vardı... şu an adını hatırlayamıyorum ama klip de çekmişti.. o şarkıya da bayılıyorm
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

pamela nın artık 1 seyler yapmak lazim klibi yanında tv yayinlarında...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

aslında yorumu çok da fena değil gibiydi.şarkılarıda öyle ama açıkçası ben fazla ilgilenmiyorum. meclis dışı olayına bende katılıyorumm..
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

şarkıları we yorumu çoook hoş...
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

arada bir dinlerim eğlenceli şarkıları var ama uzun yolda iyi gitmiyor tabi benim fikrim bu.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

denk gelince dinlediğim biridir. meclisin en dışlarındanım ben de :D
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

sadece istanbul seni hapsetmiş çok iyi diğerleri vahim...ayrıca istanbul seni hapsetmiş klibindeki çocuk çok yakışıklı..dehşet bişi..kardeşi olduğunu dyudum..gerçekten oolemi acaba.... :?
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan

prenses yazdı:sadece istanbul seni hapsetmiş çok iyi diğerleri vahim...ayrıca istanbul seni hapsetmiş klibindeki çocuk çok yakışıklı..dehşet bişi..kardeşi olduğunu duydum..gerçekten oolemi acaba.... :?
:) :) :lol: :D
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

prenses yazdı:sadece istanbul seni hapsetmiş çok iyi diğerleri vahim...ayrıca istanbul seni hapsetmiş klibindeki çocuk çok yakışıklı..dehşet bişi..kardeşi olduğunu dyudum..gerçekten oolemi acaba.... :?
one be :|
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

prenses yazdı:sadece istanbul seni hapsetmiş çok iyi diğerleri vahim...ayrıca istanbul seni hapsetmiş klibindeki çocuk çok yakışıklı..dehşet bişi..kardeşi olduğunu dyudum..gerçekten oolemi acaba.... :?
evet kardeşi
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

:?
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

ya nedeb guluosunuz cidden oole yakışıklı...klip ilk çıktığında yaklaşık 2 yıl once ekrana yapışıodun ben o çocuk için... :lol: :lol: :lol: :lol: yaaa bide şey gerçktn kardeşimymiş???