Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mor ve Ötesi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
emirates

Mesaj gönderen emirates »

İyi bir grup son dönemde hayranları oldukça arttı. Antalya konserlerinde sahnede çok az kalmışlardı hem de 2 seferde de. Ama yine de dinlenilir.
the_envoy

Mesaj gönderen the_envoy »

mor ve ötesi iyi bi grup ama buralara pek uğramıyo 2 sene önce bi gelmişti toplam 45 dk falan sürdü konser :D
hanifeugur

Mesaj gönderen hanifeugur »

MOR VE ÖTESİ'NİN ÇOK UZUN ZAMANDAN BERİ HAYRANIYIM.ŞARKILARI ÇOK GÜZEL VE DÜŞÜNDÜRÜCÜ BENCE BU YÜZDEN ONLARI ÇOK SEVİYORUM.TABİİ BİR DE YENİ ALBÜMLERİNİ BEKLİYORUM SABIRSIZLIKLA :D
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

hastasıyımmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!
liseli ayşe gül

Mesaj gönderen liseli ayşe gül »

bence hakiikaten mor ve ötesi süpper bi grup özellikle solisti harun tekin en az söyledii şarkılar kadar süpper :!: :D
liseli ayşe gül

Mesaj gönderen liseli ayşe gül »

daha mutlu olamam da en az cambaz,bir derdim var kadar güsell
hanifeugur

Mesaj gönderen hanifeugur »

Bütün albümleri harika ama Gül Kendine bir başka bence.Şehir albümünde de bence en güzel şarkı Yalnız Şarkı.En çok etkilendiğim şarkılardan biri :D
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

güneye giderken ve daha mutlu olamam şarkıları harika... bi de cover şarkıları ver.. yaz yaz.. ajda pekkandan daha güzel söyledikleri kesin :lol: :lol:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

o kadar da iyii değiller aslında yaa...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

aycell_xxx yazdı:güneye giderken ve daha mutlu olamam şarkıları harika... bi de cover şarkıları ver.. yaz yaz.. ajda pekkandan daha güzel söyledikleri kesin :lol: :lol:
güneye giderken de cover ;) bulutsuzluk özlemi'nin bir parçası. ve bence bulutsuzluk özlemi'nin yorumu daha hoş.
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Ewt.. Sana ben de katıLıyorum.. BuLutsuzLuk özLeminin yorumu daha güzeL... özeLLikle yaşamaya mecbursun aLbümünde.. :)
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

hımmm ben bilmiyordum bu şarkının da cover olduğunu... dinleyeceğim mutlaka bi yerlerden bulup
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

Morlar harikalar bence.Çok kaliteli grup elemanları.Müzik de süper.Daha ne olsun.Duman dan sonra favorim.Vazgeçilmezlerimden biri :)
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

mor ve ötesi süper onları uzun süredir dinliyorum ve diğer albümleri gibi Büyük Düşler de çok güzel.herkese tavsiye ediyorummm.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

scalon yazdı:
aycell_xxx yazdı:güneye giderken ve daha mutlu olamam şarkıları harika... bi de cover şarkıları ver.. yaz yaz.. ajda pekkandan daha güzel söyledikleri kesin :lol: :lol:
güneye giderken de cover ;) bulutsuzluk özlemi'nin bir parçası. ve bence bulutsuzluk özlemi'nin yorumu daha hoş.
Bencede...