Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EUROVISION

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
fdselinfd

EUROVISION

Mesaj gönderen fdselinfd »

arkadaşlar bilmiyorum ne düşüneceksiniz ama Feridun Eurovision a katılsa fena olmazmı yani açıkçası geçen yıl ki rimi rimi ley den çok daha harika şarkıları var ama şunu da düşünüyorum Feridun böyle bişeyin altına girmek istermi çok göz önünde bulunacak çünkü ister istemez :roll:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

bence eurovision feridun düzağaç'ı kaldıramaz. feridun düzağaç ağır gelir onlara yani =p

ayrıca, benim eurovision'dan anladığım, ülkelerin yöresel müziklerini sergiledikleri bir yarışma olması ama bu çerçevenin hep dışında kalıyoruz gibi geliyor. (bilmiyorum, belki de ben eurovision'un tanımlamasını yanlış biliyor veya yanlış yorumluyor da olabilirim)
fdselinfd

dediğin çok doğru aslında bende o yönden bahsetmek istemiştim feridun u kaldıramaz o platform ama eminim feridun katılsaydı her yönden çok güzel temsil edebilirdi
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

scalon yazdı:bence eurovision feridun düzağaç'ı kaldıramaz. feridun düzağaç ağır gelir onlara yani =p

ayrıca, benim eurovision'dan anladığım, ülkelerin yöresel müziklerini sergiledikleri bir yarışma olması ama bu çerçevenin hep dışında kalıyoruz gibi geliyor. (bilmiyorum, belki de ben eurovision'un tanımlamasını yanlış biliyor veya yanlış yorumluyor da olabilirim)
çok haklısın ve doğru söylüyorsun
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben hep küçüklüğümden beri eurovisionu bekler sonuç zaferle bitcekmiş gibi sonuna kadar izlerdim ağladığım bile olmuştur :lol: .artık içiimden bile gelmiyor son iki yıldır sözlerini anlamakta güçlük çektiğim şarkılarla katılyoruz bu yarışmaya.Feridun abinin katılma olayı ise..boşverin o böyle çok iyi yerde dediğiniz gibi çok ağır gelir onlara
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bence katılmasın ya...
fd42
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen fd42 »

FERİDUN ABİ KATILIRSA BUGÜNE KADAR ALINAN SONUÇLARDAN DAHA İYİ NETİCE ALACAĞINA EMİNİM.AMA O ÖYLE GÖZ ÖNÜNDE BULUNMAYI SEVMEZ
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

olmaz..objektif bakın olaya arkadaşlar..feridun katılsa hiç olmaz.kesinlikle dediğiniz gibi o garip ortm feridun u asla kaldırmaz ve euravision denen olay biraz göze de hitap etmeli.hep görüyoruz bunu.dans lazım dans..bu durumda feridun gibi ağır bi insanı o sahnede istenilen şekilde göremeyeceğimize göre olmaz yanii...
bence..
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

eurovision o kadar tehlikeli bişi ki kimse bile bile girmek istemez.. şu an tüm dünyanın tanıdığı tarkan bile bu işe giremiyor.çünkü kaybederse kitlesini kaybedeceğinden korkuyor.ve feridun un söylediği şarkıları diğerlerinin anlamasına imkan yok..yabancı şarkı da ona yakışmaz en iisi bu tür işlere bulaşmamak..
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

Bence bunun olma ihtimali hiç yok olmamalıda bence. neden derseniz artık eurovizyonun eskisi kadar önemi yok ülkeler daha basit ve popüler müziklerle katılıyorlar Feridun gibi kaliteli bir insan orda şarkı söylese hiçkimse bunu anlayamaz onu anlamakta bir kalite işi çünkü.katılsa sonuncu falan olur heralde :)
bunu söyleyerek neyi kasteddiğimi anlamışsınızdır inşallah :wink:
fdselinfd

SADECE MÜZİKAL AÇIDAN DÜŞÜNDÜM BEN ASLINDA ÇÜNKÜ ŞARKILARI GERÇEKTEN GÜZEL VE DERİN DAHA ÖNCEDEN MFÖ NÜN DE DENEMELERİ VAR EUROVISION DA
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

dicoria_mavi yazdı:olmaz..objektif bakın olaya arkadaşlar..feridun katılsa hiç olmaz.kesinlikle dediğiniz gibi o garip ortm feridun u asla kaldırmaz ve euravision denen olay biraz göze de hitap etmeli.hep görüyoruz bunu.dans lazım dans..bu durumda feridun gibi ağır bi insanı o sahnede istenilen şekilde göremeyeceğimize göre olmaz yanii...
bence..
sana katılıyorum...euravision da dans etmek...vs şeyler gerekir.ben feridun düzağaç ı dans ederken düşünemiyorum.hem şarkıları o ortam için çok fazla kaliteli kalır bence :wink:
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bencede o ortama feridun abi girmemeli,ona göre hiç değil..eurovision kalitesini düşürdü..bence girmeyide düşünmez düşünmemelide.. :wink:
sheriff
Üye
Üye

Mesaj gönderen sheriff »

popülerlikten ön planda olmaktan hep kaçan uzak durmaya calşan Feridun abi bu fikre yaklaşmamalı ve yaklaşmaz da.
zaten eurovision a katılmak ve başarılı olmak için kötü ve ritmik ve danslı manslı bi şarkı yapmak gerekir. bu da F.Düzağac ın tarzı değil
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ya arkadaşlar EUROVISION un bi anlamı ya da önemi var mı??