Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Manga

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
GarRetT

Mesaj gönderen GarRetT »

sevmiyorum ve dinlemiyorum..
rock konusunda da cahilim..
sizin gibi engin kültürlü(!) rockseverlere de imreniyorum...
LizaRd_KinG

Mesaj gönderen LizaRd_KinG »

sevmiyoruuuuuuummm..
mavi398
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen mavi398 »

bayılıyorum mangaya 10 mart cuma günü de izmir e geliyorlar ooze a :D süper bi konser olacak eminim!!!
patosss

Mesaj gönderen patosss »

mavi398 yazdı:bayılıyorum mangaya 10 mart cuma günü de izmir e geliyorlar ooze a :D süper bi konser olacak eminim!!!
evet ya 10 martta izmirdeler,tam ayarlamıştık arkadaşlar toplaşıp izmire gelioduk ama şu aksilikler peşimizi hiç bırakmıo!Arkadaşım benim yerimede izle manga ve dorianı...
mor
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mor »

çok ii söze geek yok
mavi398
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen mavi398 »

yaa 10 martta ooze'a gidemedim malesef:( çok hastaydım aksilik işte o günü buldu.ama 8nisanda levent marinaya geliyorlar hem bu sefer vega,emra aydın ve gripin de var ama tabii ki manga için gideceğim bu sefer kesin ne olursa olsun :D
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

Manga harika bi grup.Bu kadar kısa sürede bu kadar başarılı olması onun süper bir grup olduğunun kanıtı bence.gRup elemanları çok keyifli :) Şarkılarda manyak!MANGA forever! :)
feridun_merve
Yeni Üye
Yeni Üye

MANGA

Mesaj gönderen feridun_merve »

MANGA ÇOK BAŞARILI Bİ GRUP BENCE.YAPTIKLARI MÜZİK VE YAZDIKLARI SÖZLER HARİKA.SAKIN BANA SÖYLEME ŞARKISINI TEK GEÇERİM
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

manga nın ankaranın iyii grublarından olugu kesin bu tartısılmaz... manga nın su aralarda dream tv de kandırma kendini adlı klibleri yayında ilk olarak tabiiii dinleyen anlayacak tır ne kadar iyii 1 grub oldugunuuu...
çilekeşgirl

Mesaj gönderen çilekeşgirl »

bence manga en başta kaliteli bi grup,şarkıları süper,(kendileride :oops: ) :wink: ve sahne performanslarıda mükemmel başka da ne olsun zaten
007ela
Üye
Üye

slmmmmmmm

Mesaj gönderen 007ela »

bence manga gelmiş geçmiş en iyi,kaliteli gruplardan biri.müzkleri sözleri kendileri tam bir bütün halindeler :lol: :lol: :wink:
elf57
Üye
Üye

Mesaj gönderen elf57 »

sevdiğim bir grup değil hatta rock yaptıklarını da düşünmüyorum bir çilekeş,duman veya mor ve otesi yanında cok hafif kalıyor...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

manga grubu... manga+ adını verdikleri bir dvd yayınlıyorlar... birinci albumdeki aynı sarkılar var artı iki yeni sarkıları da var...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

üzerlerindeki linkin park benzerliğini atamadıkları sürece, biraz daha özgün olmadıkları sürece sadece denk geldiğinde bir iki şarkısını dinleyeceğim bi grup olarak kalacaklar..
xkutsalx
Yeni Üye
Yeni Üye

manga

Mesaj gönderen xkutsalx »

bence şimdiye kadar yaplan enii düet