Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayattaki En Büyük Engelleriniz..

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
kayra

hayattakı en buyuk engellerınız

Mesaj gönderen kayra »

sanırım benım enbuyuk engelım kendı duygularımı unutup baskalarına deger vermek ve buyuzden mutsuz olmak okadr arka plana atıyorumkı kendmı unutuyorum bazen aşksam sevıyosam solıyemıyorum ama kımseyıde uzmek ıstemıyorum bole bıdurum işte benımkı anlamsız belkı ama ben boleyım bazı fırsatları hep kacırdım buyuzden ve hala kacırmaktayımm belkı bu hep bole gıtcek yada bıgun gercekten degısıcek ben o gunu beklıyorum bana şans dıleyınnn
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

sanırım kişinin kendisine,hayatta ki en büyük engeli,bakış açısıdır!bakman gereken yeri saptadıgın noktada engel kelimesi,nötür anlam ifade edecektir!
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

seyytan yazdı:sanırım çirkin olmam...:)
güzellik veya çirkinlik kalbindekilerle alakalı bir tanımlamadır bence. kalbine bir bak...gerçekten çirkin misin??? bence değilsin. mutlaka kalbinde bir yerlerde güzelliğe sebep bir pırıltı vardır.
sevgiler.
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

hayattaki en büyük engelim bazen çok duygusal olmam..
miss_to_rain
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen miss_to_rain »

Benmişim kendimden bir korkak yaratmışım... :roll:
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

Cok utangacım :oops:

öle hissediyom yaa ne bileyimm bana fazla göz bakınca sistemim kaldırmıyo ve hata veriyo
sheriff
Üye
Üye

Mesaj gönderen sheriff »

benimki galiba yalnızlığım. onu seviyorum. yani insanların arasına karışmaktansa yalnızlığımla başbaşa kalmak hoşuma gidiyor. ama malesef coğu şeye engel teşkil etti. :(
f_ceren
Üye
Üye

Mesaj gönderen f_ceren »

benimki de çoğumuz gibi birini unutamamak.bi buçuk senedir hayatımdaki en büyük engeldi ama bu gece öğrendim ki meğer o benden habersiz bi başkasına daha engelmiş. ağlaya ağlaya kaldırıyorum artık o engeli yolumdan.
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

benimki sewdiğim
F..D

Mesaj gönderen F..D »

hayatımdaki en büyük engelim heyecanlı olmam :? bu benim hayatımı çook büyük etkiliyor ve kötü etkiliyor :cry:
ester
Üye
Üye

Mesaj gönderen ester »

bu gün bir arkadaşım yanımda ağladı. sebebini sorduğumda bir insanı sevildiğini bilmesi ne kadar güzel birşey dedi.
kendini güzel bulmuyordu bende sadece ona yüznün çok güzel olduğunu yüzhatlarının hoş olduğunu söyledim.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

nilay_14 yazdı:OKS hayattaki en büyük engellerimden biri...
ben lise 2 deyim.OKS bu kadar gözünde büyütme bence!belki benim şansımdı ama doğru düzgün çalışamamıştım sınava ve kötü bir puan almadım.bir de ÖSS var önümüzde!offf
benim en büyük engelim ise kendim.yani cesaretsizliğim!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Şimdilik babam... :oops:
onuncuayinonuncugunu
Üye
Üye

Mesaj gönderen onuncuayinonuncugunu »

Kararlarım
007ela
Üye
Üye

Mesaj gönderen 007ela »