Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

UNUTMAK NEDEN ZOR?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

tiryakilikdendir...kimbilir belki birazda istemediginden...hem neden unutasın ki...söyle hemen bir türk müziği parçası ekleyeleyim de tam olsun efenim...

ben seni unutmak için sevmedim...
gülmen ayrılık demekmiş bilmedim...
bekledim sabah akşam yollarını...
ölmek istedim bir türlü ölmedim...
aşk bu mu sevda bu mu hayat bu mu?
kalp acı dünya hüzün gözyaşı dolu..
şimdi sen kimbilir nerelerdesin...
gelir gecelerden koşarak sesin...
bana en acı haber kiminlesin...
adını içimden hala silmedim...

diyee devam eder gider bu...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

bittiğine inandığında biter herşey...bittiğine inanmak aşka inanmak kadar kolay değil...tamam belki ne görürsün ne de sesini duyarsın,bitmiş gibi görünür herşey ama herşey göründüğü gibi değildir...FD nin dediği gibi hepimiz yaralarımıza yararsızız....
(gittim dedim,dönmedim ama gelmiş bulundum)
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

fotosentez çok özür dileyerek soruna geç olsa da cevap veriyorum :? unutulmayı seçen unutulmalı derken şunu kastettim.. eğer bi insanın gözünde değersizsek ve sevgimizin o kişi için pek de önemi yoksa unutulmayı çoktan haketmiş demektir.. yanlış mı düşünüyorum :?: :?:
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bence unutmaya çalışmak bile onu hatırlamaktır.ayrıca ne diye güzel günleri unutalımki??bizim isteğimiz aslında onu düşünerek acı çekmemek ama bu unutmaya çalışmakla olmaz,zaman sadece birazcık zaman..geçen her gün acı biraz daha hafifler ve öyle bir an gelirki ne güzel günlerini unutursun nede acı çekersin..yaşadığın güzellikler bir anı olarak sana hayatın sunduğu armağandır..diyorum ben..
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

bende unutamıyorum bu ona alıştığımız için onsuz olmayı hiç düşünmediğimiz için ve önemli olan ise sevmek :cry:
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

unutmak o kadar kolaymı sandın yolların bana aşktır artık....Unutulmuyorr yaa!
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

bir zamanlar onu kolayca unutabileceğimi düşünüyordum ama yanılmışım ona farkında olmadan bağlanmışım acısını fazlasıyla çekiyorum çaresizim yanlızım daha ne olsun :cry: :cry:
DeeP_SenSe

HAYALCİ yazdı:bence unutmaya çalışmak bile onu hatırlamaktır.ayrıca ne diye güzel günleri unutalımki??bizim isteğimiz aslında onu düşünerek acı çekmemek ama bu unutmaya çalışmakla olmaz,zaman sadece birazcık zaman..geçen her gün acı biraz daha hafifler ve öyle bir an gelirki ne güzel günlerini unutursun nede acı çekersin..yaşadığın güzellikler bir anı olarak sana hayatın sunduğu armağandır..diyorum ben..

:roll:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

zamanla herşey unutuluyor.baksanıza hülya avşar doğum yerini unutmuş :D
ilkruzgar
Üye
Üye

DeeP_SenSe yazdı:
HAYALCİ yazdı:bence unutmaya çalışmak bile onu hatırlamaktır.ayrıca ne diye güzel günleri unutalımki??bizim isteğimiz aslında onu düşünerek acı çekmemek ama bu unutmaya çalışmakla olmaz,zaman sadece birazcık zaman..geçen her gün acı biraz daha hafifler ve öyle bir an gelirki ne güzel günlerini unutursun nede acı çekersin..yaşadığın güzellikler bir anı olarak sana hayatın sunduğu armağandır..diyorum ben..

:roll:
şey ben anlayamadım ":roll: " bununla nedemek istedin şimdi..kendimi salak gibi hissettim valla :oops: kötü bir şey değil dimi :cry:
:lol:
DeeP_SenSe

:)
bence çok güzel ve mantıklı düşünüyorsun,keşke bnde böyle düşnebilsem.gerçi bazen başarıyorum ama bazen...
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

bence hiç bir şey unutulmaz sadece zaman içinde biraz acısı depreşir.sadece zaman girer araya biraz daha az acıttığı için unuttum sanarsın. ama o senin arkandan bir gölge gibi gelir...
ilkruzgar
Üye
Üye

saolasın deepsense kardeşim,düşüncelerimi beğenmene sevindimde böyle düşünmek çok basit sadece acı çekmeyi gerçekten isteme :wink: ikili ilişkilerde abartmadan birazcık bencil olmak lazım.önce senin mutluluğun hem sen mutluysan seni sevenlerde mutlu olur..MUTLULUĞUNLA MUTLU OLANLARI SEÇMELİSİN..
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

bana göre deli gibi sevsende onun için her şeyi göze alsanda sakın bağlanma..unutmak çok zor bunu herkes biliyor tek nedeni bağlılık sonra acı acı acı...böyle zamanlarda tek düşündüğün şey onun seni unutamadığı olsun biraz olsun kendine gelirsin..EYVALLAH
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

insan sevince sevilmeyi de bekliyor,karşındaki sevmeyince de takıntı haline gilip unutmak imkansızlaşıyor.Aşk da zaten bi nebze ego tatmini değil midir