Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ben ' SEVİYORUM' Diyen İnsanları Anlamıyorum!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
tasy

Mesaj gönderen tasy »

Hepsiyle bütünlememek gerekir; ben fizandayim 2,5 yil oldu hala seviyorum. Insanlari hic anlamiyorum daha dogrusu anlayamiyorum. ya araya yollar girdi yillar girdi simdi senin sevmen ne kadar saçma nekadar alaturka hem de aaa araya yillar yollar girersede seveceksin bak iste o gercek sevgi. Sunu belirteyim sevgi var kusurlariyla uzakliiyla herseyiyle seviyoruz iste :D
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Ne kadınlar sevdim zaten yoktular, böyle bir sevmek görülmemiştir.
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

bir şeyi ne kadar çok söylersek degeri o kadar azalıyor bence.onun için sadece gerektiğinde yani içimizden geldiğinde bu kelimeyi(seni seviyorum...) kullanmalıyız.
ahmetarzu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ahmetarzu »

ben gerçekte aşk olduğuna inanmıyorum...şahit olduğum olaylar beni aşktan uzaklaştırdı ben arzuyu güzel olduğu ve aşk olduğu için sevmiyorum...üzerimde çok güzel etkiler bıraktığı için seviyorum ama bu aşk değil....
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

hımmm ilginç bi yaklaşıım olmuş üzerinde düşünülmesi gerekir..ama sen hissettiklerine öyle diyosan aşk değil diyosan değildir o zaman ahmetarzu..ama o zaman benim de sana bi sorum olacak arzu bunu biliyor mu??yani aşık olmadığını..sadece üzerinde bıraktığı ii etkileri sevdiğini..önemli olan ona dürüstlüğün..ve ayrıca bi soru daha..eğer aşık değilsen ki öyle diyorsn niye birliktesin o insanla..birgün aşık olurum umuduyla mı..???
diğer arkadaşın sorununa gelince oda anlamıştır artık onun sevgisinin yalan olduğunu..ama ben bazı arkadaşlarımıza katılmıyorum..ya aşk ,sevgi görmekle yada konuşmakla olmaz..olmamalı..daha neler ya..gelememiş işte,komik ya nasıl bi ayrılık sebebidir..ve de SEVİYORUM la hiç olmaz....yalan o,valla bu zamanda yoldan geçen adam da diyecek seviyorum seni diye..bunu da tükettik ..hadi bakalım sırada ne var acaba, çok merak ediyorum...
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

genelde katılıyorum sana dostum; ancak ayrıldıktan sonra küsmemek,saygı duyabilmek bir medeniyet gereğidir diye düşünüyorum. :?
Dr_Crazy

SELAM

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

arkadslar bu konu cok karısık bır konu...:) :lol: :o :P :D
miss_to_rain
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen miss_to_rain »

Arkadaşlar konuştuğumuz konu o kadar yozlaştı ki artık...Kreş öğrencileri bile bi gün birine aşık öbür gün diğerine:(Bu yalan sevgiler arasında kaybolup sevgiyi öyle yüksek bi yere çıkarmışız ki kaf dağının tepesinden bile göremiyoruz...Oysa orda değil sevgi!Aşk orda değil; bi bakışta,bi gülüşte,ayrıyken duyulan özlemde...

Beklentiler ne kadar çoğalırsa sevgi o kadar uzaklaşıyo bizden :(
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

miss_to_rain yazdı:Beklentiler ne kadar çoğalırsa sevgi o kadar uzaklaşıyo bizden :(
kesinlikle katılıyorum...
Ebrulii

Mesaj gönderen Ebrulii »

zaten bir insan hayatında yalnızca bir kişiyi sever ona BAĞLANIR hayatına ona göre yön verir eğer 2-3 aydan beri sizi tanıyan bir insan "SENİ SEVİYORUM" diyorsa ya hayatını bağlayabileceği güzel sağlam bir kazık arıyordur ve karşısına sen çıkmışsınızdır ya da YAAAALLLLAAAANNNNNNNNNN :(
FLYMAN
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: semih

Mesaj gönderen FLYMAN »

quare yazdı:Askını haykırmadan yasamak yada yasadıgını zannetmek ama elinizde bu fırsat varken mutlaka yapın bu cok klasik olcak ama cok gec oluyo birini gercekten seviyosan kendini de ona sevdirebilirsin ama gercekten seviyosan
doğru söylüyorsun aslında ama ben böyle yaptım çok sevdim hala daha da seviyorum ancak karşımda en ufak bir sevgi göremedim ve şimdi bana beni içinde yaşa diyor ...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

ben de anlayamıyorum aşkın ateşi mesafe tanımaz kilometreler den bana ne demiştim çoğu kez.. karşı taraf bunu bahane edip çekip gittiğinde de söylenebilecek bişeyim olmuyor..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

boşver.......
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

evet bu çok kötü bi durum bazen haketmediğimiz şeylerle karşılaşıyoruz ne kadar acı :?
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

Kimsenin kimseyi sevdiği yok bence.Herkes kendini düşünüyo.Hele de birine sevdiğini belli ettin mi işin zor.Senden iice uzaklaşıyo ve havalara giriyo :evil: