Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PLATONİK AŞK

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bence güzel bişey ya...en azından seviyosun,bu herşeye değer...varsın karşındaki seni sevmesin... :)
manikdepresif

Mesaj gönderen manikdepresif »

seninle hemfikirim patos.ama bunun kıymetini bilmeyi kaybetme.en güzel aşk platonik aşktır.akıllı işidir çünkü.gerizekalılar sevmeyi bilmeyenlerdir...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

manikdepresif yazdı:seninle hemfikirim patos.ama bunun kıymetini bilmeyi kaybetme.en güzel aşk platonik aşktır.akıllı işidir çünkü.gerizekalılar sevmeyi bilmeyenlerdir...
aşkla zeka arasında birebir bağlantı kurmuşsun.
tebrik ederim :P
manikdepresif

aptal olamdıkça-ki aptallıkta dahil-herşey zeka işidir.bilmem anladığını anlatabildinmi :twisted:
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

sevmek akıl işdir diyorsunuz yani,karşılıksız olsa bile öylemi..peki ya severken çektiğin acı,o ne oluyor.demek istediğim akıllı biri neden acı çekmek istesinki???..çok mu katı düşünüyorum bilmiyorum ama aşk acıdan ibarettir..
manikdepresif

ya hayalci kardeş.acı çekmeyide akıllıca çektikten sonra o acı dahil tüm acılar sana kedinin ciğere baktığı gibi bakıyor.yani demem o ki:akıl sadece mantık çerçevesinde yaptığımız ve değerlendirdiğimiz olaylar silsilesi değil çoğu zaman dışardan bakana tamamen paranormal gelen şeylerede vakıf olabilme yetisidir.dedimya aptallık ve salaklık ve acı çekmek ve ölmeyi istemek ve ve ve.....herşey dahil.
hopeless depression

Mesaj gönderen hopeless depression »

platonik aşk güzel ama çok yorucu... insanı tüketir kalp işiyse üzdüğü sevindirdiğinden fazladır , akıl işiyse işin içinden çıkamayıp kafa yedirten sizi deliliğe vurdurtandır ama yaşamayanlar için büyük bi kayıp olduğunu düşünüyorum tadı başkadır :cry:
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

en çok acı ve en çok mutluluğu aynı zamanda yaşatan aşk....
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

tanrı da beni seviyormu acaba?
manikdepresif

SALKIM KENDİNE GEL:)PUHAHAHA
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

hımm..yani sevgili manikdepresif,başlığa açıklama yazdırdın ya ne diyim ben sana...
şey gibi demek istedim... ööö...
-zeki mürende bizi görüyormu?
hani tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış...
bkz:açıklayınca anlam ifade etmeyen................
yani ne diyorum ki ben;bakma sen bana boşver...
keyfin yerinde olsun üstadım ;)
manikdepresif

yaw varya ne kadar zeka pırılsın
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

şu an bi kıpırtı var kalbimin derinliklerinde.. aşk mı bilmiyorum... platonik mi bunu bile bilmiyorum.. bu konuda ufuk beyin de görüşlerini almak lazım sanırım :lol: :lol:
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

kardeşim ayselim(aycel)bak herkes sevmek acı çekmek diyor göz göre göre kendini ateşe atma,aman ha sonunda üzülmeni istemem :wink: şaka bir yana sen yinede dikkat et olur mu??ne olur ne olmaz belki gerçekten sevmek sadece acıdan ibarettir..amaaan sen bana bakma yine saçmalamaya başladım..hoşçakal kardeş.. :D
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

ben bundan sonra aşık falan olmıycam..Hele de platonik asla.Bıktım üzülmekten ya artık :(