Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Fatih Erdemci

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

demek albüm çalışması varmış bu haber beni çok mutlu etti inşallah en kısa zamanda sesini duyarız.
mor
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mor »

slm millet aranıza yeni geldim fatih erdemci yi manyaq sefiomm şarkılarını buldum tavsiye ediyom hepsi çok ii suçum deil, ben ölmeden önce den farkları yokk yani sizde sefersiniz :wink:
raseptin

Mesaj gönderen raseptin »

merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır fatih erdemcinin albümünü arıyorum fakat bulamıyorum nereden temin edebilirim bilgisi olan varmı yada satmak isteyen.
mor
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mor »

slm raseptin ben sana atabilirm ... fatih edemcinin şarkılaır gerçekten süper
Yaşanınca Tükenir_

Mesaj gönderen Yaşanınca Tükenir_ »

nerede bu adam artık ondanda bi albüm bekliyoruz
yoksa albümü çıktı da haberim mi yok! :shock:
limmpik
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Fatih Erdemci

Mesaj gönderen limmpik »

fatih erdemci müziği bırakmış.bir iç mimarlık bürosunda çalışıyomuş.bunu bizzat ben shaft'a telefon açtıımda öğrendim.umarım yalandır :( umarım tekrar.........gerçekten ona ulaşmak imkansız gibi umudumu kaybetmeye başlıyorum.albümünü almak isteyenler imç 6.blok a baksınlar gerçi ordakilerin hepsini topladıımı sanıyorum ama mutlaka kalmıştır :)
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

fatih erdemci'nin sesi bence çok güzel... güzel de müzik yapıyodu... keşke bırakmasaydı müziği...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

ben onu hala bi eski şarkısıyla hatırlarım. "ben ölmeden önce"
ve güzel bi müzik kalitesi var her ne kadar pisyasada olmasada .