Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Murat Yılmazyıldırım

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
sv=)

Mesaj gönderen sv=) »

murat yılmazyıldırımı ona olan hayranlığımı kelimelere dökmek çok zor o tarif edilemez süper biri ...
al beni yar götür götür uzaklara bıktım
artık hep aynı varoluşlardan ...

a hoşçakal sevgilim i söyleyişi ölüom ya ...
sv=)

Mesaj gönderen sv=) »

arkadaşlar bide ben düş sokağı sakinlerinin sitesine üyeym arkadşımzn biri acayip ön yargılı konuşmuş bence yanlış yorum yapıo neyse ...ben murat yılmazyıldırm ın tek kasetini deilde murat çelikle yapmış olduğu kasetleri almaya çalışıom çünki ikisinde sesi süper büyülü dimi :)
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

ben de onları Myy Mç değilde Dss iken daha çok seviyordum ama yine de her ikisi de çok başarılılar..
~
ansızın gelecek gibisin..
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

sinan yazdı:ben de onları Myy Mç değilde Dss iken daha çok seviyordum ama yine de her ikisi de çok başarılılar..
abim sen bi de "kopunca birbirimizden" şarkısını dinle... Sadece bir tavsiye... Düşle....!
the_envoy

Mesaj gönderen the_envoy »

ben bir murat yılmazyıldırım hayranıyım :)
onu çok seviyorum günümün çoğunu onu dinleyerek geöiriyorum yaptığı müzik ses tonu şarkıları bana çok hoş geliyo onun hayat felsefesine hayranım mükemmel bir hayat görüşü var ve bunu şarkılarına çok güzel yansıtıyo bir sürü şarkı yaptı ve herbirinin ayrı bir güzelliği ayrı bir özelliği var ben onun şakılarında kendimi bıuluyorum çoğu kez ayrıca tam bir mğzisyen son albümde bir şarkının bass gitarı hariç bütün enstrümanları kendisi çaldı popülerlik peşinde de değil inşallah sürekli şarkı yapmaya devamö eder ben onsuz yapamam çünkü...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

benim aklıma kalite geliyor onu dinlediğim zaman...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ayrılmaları hala beni üzüyo zaman zaman,ama ayrıldıktan sonra myy mçden daha ön plandaydı üretim yönünden,ama ikisi de kendi yollarında kulvarlarında hissettiklerini paylaşmaya ve kaliteli müzik yapmaya devam ediyolar
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

düş,lahoya,kenderuntanbul,cennet,ve mavi..düşlerin ressamı murat yılmazyıldırım...konuşması da şarkılarındaki gibi şirin...tek üzüldüğüm nokta buraya geldiği zaman beş altı tane şarkı okuyup gitmesi..gerçi haklıydı bazı konularda..bir insan kendine ait kelimeler üretebiliyorsa daha neyi tartışabilirz ki?mavi düşlerle kalın..
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

emrepark yazdı:ayrılmaları hala beni üzüyo zaman zaman,ama ayrıldıktan sonra myy mçden daha ön plandaydı üretim yönünden,ama ikisi de kendi yollarında kulvarlarında hissettiklerini paylaşmaya ve kaliteli müzik yapmaya devam ediyolar
Emin ol; Biz düşçüler (daha olamasak bile) onları asla ayırmadık. Onlara sonsuz saygılar... Düşle...!
adı sevda

Mesaj gönderen adı sevda »

KinG_Of_WolFs yazdı:
sinan yazdı:ben de onları Myy Mç değilde Dss iken daha çok seviyordum ama yine de her ikisi de çok başarılılar..
abim sen bi de "kopunca birbirimizden" şarkısını dinle... Sadece bir tavsiye... Düşle....!
peki siz düşlerin büyüsünü dinlediniz mi?
sevilay yıldırım

Mesaj gönderen sevilay yıldırım »

MYY YA GERÇAKTEN OLAY ADAM....
BEN BU KADAR ÖZGÜN Bİ İNSAN DAHA GÖRMEDİM....
BU ARALAR TEK DİNLEDİGİM ŞARKI CEHENNEMDEN GELDİM CENNETE GİDİCEM....ÖZELLİKLE O ARADAKİ MÜZİK HARİKA...
SENİ TANIMAYAN YOK BU ŞEHİRDE DE AYRICA HAYATIMDAKİ ÖZEL ŞARKILARDANDIR...
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

emrepark yazdı:ayrılmaları hala beni üzüyo zaman zaman,ama ayrıldıktan sonra myy mçden daha ön plandaydı üretim yönünden,ama ikisi de kendi yollarında kulvarlarında hissettiklerini paylaşmaya ve kaliteli müzik yapmaya devam ediyolar
ayrıldıktan sonra myy daha çok üretim yaptı çünkü mç müziği bırakmayı düşünerek grubu dağıtmışlar..mç kendisini tanrının yoluna vermeyi düşünüyormuş o zamanlar..şimdi ne alemde bilmiyorum ama bu doğru bilgi kendi açıklamaları bu,sitelerinde de yayınlandı sanırım..bu yüzden mç fazla kaset çıkarmadı ayrılınca..
21 gram

Re: Murat Yılmazyıldırım

Mesaj gönderen 21 gram »

aldanmaktır belam hic kolay degil diye devam eder usdat... sarkıların surrealıstligimi yoksa bu hayatın cinayetmi duslerimize bilemem ama o feridundan sonra en iyisi.ve yinede gögün limanında ayaklarımın altında bi kus ölür masallarım bıter....
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

adı sevda yazdı:
KinG_Of_WolFs yazdı:
peki siz düşlerin büyüsünü dinlediniz mi?
kanrevan içindeyim i dinleyininiz var mı?
yelkenim
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: firuz

murat yılmaz yıldırım..

Mesaj gönderen yelkenim »

murat abi herşeyiyile bence 1numara.onu dinleyince onunla hüzünlenip,gülümsediği şarkılarda bende gülüyorum.bide attığı çığlıklar,onu herkezden farklı kılanda bu bence içtenliği,çocukluğu,yakınlığı..ilk dinlediğimde farklı gelmişti aslında,ama şimdi bütün şarkılarını dinledim ve bütün albümlerini,şarkı sözlerini biliyorum..ve gerçekten onun hayranıyım...