Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yüksek Sadakat

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
çilekeşgirl

Mesaj gönderen çilekeşgirl »

ben açıkçası bu grubu radyodan dinlediğimde daha farklı hayal ediodum resimlerini gördüğümde biraz hayal kırıklığına uğradım yani; ama ihtimaller denizi parçaları gerçekten çooooook güzel
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

çok hoş. :wink:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

"batıdan bakılınca doğulu,doğudan bakılınca batılı görünen grup" en ii bu cümleyle tarif ediliyolar hakikaten.çıkış parçaları dışında ihtimaller denizi,kafile,ikarus gibi hem sözleri hem de soundu yönünden benzersiz parçaları var.Herkese tavsiye ederim
sibirya prensesi

Mesaj gönderen sibirya prensesi »

bence çok hoş çok güzel iyi bi grup :shock:
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

ii bi çıkış yaptılar,şarkılarıda hoş...
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

gerçekten de iyi bi çıkış yaptılar
bakalım tutunabilecekler mi???
yesela
Yeni Üye
Yeni Üye

bu adamlar uzaylı !

Mesaj gönderen yesela »

albümlerini 1 hafta önce aldım ve deli gibi dinliyorum,cemil'in yorumu harika önceleri şarkılarıda cemil yapıyosa kesin adam uzaylı falandır diye düşündüm ama şarkılar kutlu nunmuş.Mükemmel şarkılar,aklımın iplerini saldım, ihtimaller denizi abartısız bu iki şarkıyı hergün 50 kez dinliyorum,umarım en kısa zamanda izmire gelirler...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

artık daha sık dinliyorum yüksek sadakat'ı sanırım beni anlatan gerçek şarkıları buldum :) kafile, pervane, döneceksin diye söz ver, belki üstümüzden bir kuş geçer.... hepsi harika!!!!
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

yuksek sakadat in kafile diye bir sarkısı var... kostumu kim yapmis ise tam 1 hayal liği idi bence... sebebine gelince grubun solist tini matrix deki kara adamlara benzetmeye calısmıs ma pek te basarılı olduğu söylenemez bence...
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

yüksek sadakat bence yeni çıkan grupların en iyilerinden biri.sarkılar süper bi kere kutlu çok iyi sarkılar çıkarmıs.cemil de çok basarılı bi solist.grup için her yerde "batıdan bakınca doğulu doğudan bakınca batılı" yorumunu okuyorum.kesinlikle doğru.arkadaslar bos bi album değil almanızı tavsiye ediyorum.aklımın iplerini saldım,döneceksin diye söz ver,ihtimaller denizi,pervane,kafile benim favorilerim.umarım kalıcı olurlar.tabi bi de umarım bi an önce samsuna gelirler :)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

isminden pek de haz etmediğim, yapmacık bulduğum, vasat bi grup...
elf57
Üye
Üye

Mesaj gönderen elf57 »

hoşuma giden bir grup değil özellikle son kliplerini izleyince kesinlikle özenti olduklarını düşünüyorum
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

elf57 yazdı:hoşuma giden bir grup değil özellikle son kliplerini izleyince kesinlikle özenti olduklarını düşünüyorum

evet haklısın... sana katılıyorum...
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

çok iyi bi grup müzikten anlayanlara :lol:
elf57
Üye
Üye

Mesaj gönderen elf57 »

çok iyi bi grup müzikten anlayanlara