Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

çok fazla hayal kurmak bir hastalık mı??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

hayal kuaramadığını bir düşünsene...

çokkk kötü bence!!!
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

hayal kurmak boş yaşamaktır...
bluedeath.dL

Mesaj gönderen bluedeath.dL »

Seni düşünmek güzel şey,seni düşünmek ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey...fakat artık ümit yetmiyor bana, ben artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum :cry: öyle...
okyanus_derin
Üye
Üye

hazan yazdı:hayal kurmak boş yaşamaktır...
nasıl yani :?:
Yaşanınca Tükenir_

Mesaj gönderen Yaşanınca Tükenir_ »

fazla hayal kurmak değilde hayali gerçekle karıştırmak hastalıktır. bunu yapmıyorsan sorun yok demektir.
:shock:
okyanus_derin
Üye
Üye

Yaşanınca Tükenir_ yazdı:fazla hayal kurmak değilde hayali gerçekle karıştırmak hastalıktır. bunu yapmıyorsan sorun yok demektir.
:shock:
evettt işte bu!!!! gerçekte doyuramadığımız duygular onlar.
eNfeRruj_j
Üye
Üye

Mesaj gönderen eNfeRruj_j »

insan önce dü$Lerde ya$amaLI sonra hayata aktarmaLI onlarI
kurbağaprens

Mesaj gönderen kurbağaprens »

hastalık değil ama patojen (hastalık yapıcı) çok fazla hayal kurmak.
kurbağaprens

Re: çok fazla hayal kurmak bir hastalık mı??

ilkruzgar yazdı:merhaba arkadaşlar ben hala acemi olan yeni bi arkadaşınızım..size bir şey danışmak istiyorum..ben çok fazla hayal kurarım sitedeki adımdanda belli oluyordur :D ...çoğu zaman feridun abinin şarkılarıyla bir düş tarlasının içine dalarım ve herzaman o tarlada kaybolmak isterim ancak bir şekilde gerçek dünyaya dönerim,hiç istemesemde :( ,sanırım gerçeklerden kaçmak istiyorum..son zamanlarda o hepimizi etkileyen feridun şarkılarıyla birlikte fazla hayal kurmaya başladım,arkadaşlar olayı abarttığımı söylüyor..sizce fazla hayal kurmak bir hastalıkmı??
ne zaman hayal kuracağına karar verebildiğin ölçüde sağlıklı ama heran hayal içinde bulunmak doktora gitme sebebidir bence..
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

evet yaa!ben de soruyorum,hatta bu soruyu burdan kendime gönderiyorum :D niye öyle çok hayal kuruyorum,işimde gücümde faydalı olsun bari,olacakda inşallah.ama fazla mı ileri gidiyorum bazen bilemiyorum bunu...
DiLoS
Üye
Üye

Mesaj gönderen DiLoS »

hayal kurmak kadar güzel bişi var mı yaaa...hastalık felan değil gayet gerekli şeyler hayaller...o da olmasa yaşanmaz bu dünyada...gerçek hayatta yaşayamadıklarımı hayallerimle yaşıyorum ben :D
mutluyum böle :) en azından hayal kurduğum anlarda...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

gocmen yazdı:evet yaa!ben de soruyorum,hatta bu soruyu burdan kendime gönderiyorum :D niye öyle çok hayal kuruyorum,işimde gücümde faydalı olsun bari,olacakda inşallah.ama fazla mı ileri gidiyorum bazen bilemiyorum bunu...
Biraz da yaşla alakası olsa gerek.Hayattan beklentileriniz git gide azalıyor.Yada hayatın temposu içinde kayboluyoruz.Eskiden ben de çok hayal kurardım.Bence sağlıklı :) Hayal gücünün göstergesi.Kuranlardan çok kurmayanların hayıflanması gerekir.
ilkruzgar
Üye
Üye

Re: çok fazla hayal kurmak bir hastalık mı??

Mesaj gönderen ilkruzgar »

kurbağaprens yazdı:
ilkruzgar yazdı:merhaba arkadaşlar ben hala acemi olan yeni bi arkadaşınızım..size bir şey danışmak istiyorum..ben çok fazla hayal kurarım sitedeki adımdanda belli oluyordur :D ...çoğu zaman feridun abinin şarkılarıyla bir düş tarlasının içine dalarım ve herzaman o tarlada kaybolmak isterim ancak bir şekilde gerçek dünyaya dönerim,hiç istemesemde :( ,sanırım gerçeklerden kaçmak istiyorum..son zamanlarda o hepimizi etkileyen feridun şarkılarıyla birlikte fazla hayal kurmaya başladım,arkadaşlar olayı abarttığımı söylüyor..sizce fazla hayal kurmak bir hastalıkmı??
ne zaman hayal kuracağına karar verebildiğin ölçüde sağlıklı ama heran hayal içinde bulunmak doktora gitme sebebidir bence..
:roll: yandık desene..
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

Hayal kurmaktan uyuyamaz oluyorum bazen...kendimi olmadık yerlerde,olmadık insanlarla görüyorum..gerçekliğinden daha güzel illaki hayatın hayali..illaki hayallerle yaşamak,yaşatmak lazım..çünkü insan hayal ettiği müdetçe gerçektir..insan hayali bir varlıktır...bazı gerçekler hayal oldukça güzeldir...kavuşulmayan aşklar hayallerde yaşanır...hayal olmak yada olmamak..hayal etmek yada hayal kurmak...çok şey ifade ediyor bana..kendimden kaçarken hayalere sığınmak..tek çarem avunmak_sa...eğer
kurbağaprens

yapmak istediklerini yapamayan ve yapmak için çaba sarfeden güce sahip olmayan veya tembel olanlar hayatını hayale dönüştürür. çünkü yapamayacak olduğundan o kadar emindirdir nasılsa gerçekleşmişcek bari hayalde benim olsun istediklerim şeklinde yersiz düşünür. bazı insanlarında olmak istedikleri yerler kendilerinden çok uzaktın bu yüzden çok hayal kurar.