Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun'un kaleminden

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

sana katılıyorum...gerçekten olağanüstü...
ezebula
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ezebula »

yüreğimdeki tüm çiçekleri sana kopardım, sana topladım geceyi odama aldım gözyaşıdır yıldızlarım. bir seni söyledim sonra karanlığa sana dokundum sana....
gelme dur ne olur gelme kal sana verdiğim çiçekleri yanına al buralar soğuk siyah çirkin karanlık yani gelme seviştiğimiz gecelerde kal bize benzeme..

sevdiği mutlu olsun diye onsuz kalmayı göze alabileck bi insan.....
bazen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen bazen »

lonely yazdı:"Alnımı cama yaslayıp barkodumu okutuyorum;seni sevmeme izin vermiyor kalbinin morötesi. Cama vurup yüzümü kesiyorum; bugün sevmiyorum seni; sadece korkuyorum..."
bu nasil bi' yazistir nasi bi' kalemdir anlayamiyorum bazen
hos kendisinin gercek olup olmadigina hala inanabilmis deglim
ama gercekse ve VARSA iyiki var...
bazen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen bazen »

Aklım başımda değil deli gibi severim seni beni delirten aşkına inat.... (06/05/2006)
Yaşanınca Tükenir_

Mesaj gönderen Yaşanınca Tükenir_ »

kelimere farklı anlamlar yüklüyor bu da onu daha vazgeçilmez daha imrendirici yapıyor "acaba bende onun gibi yazabilir onun gibi besteleyebilir miyim?" diye düşünüyorum
:shock:
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

arkadaslar radıkal dekı yazılarını bende takıp edıyorum.hem yorumcu hemde yazar kımlıgıyle harıka bır ınsan.dus dunyası ıse ınanılmaz genıs.o bır 'profesyonel mutsuz'... :(
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

söylenecek pek fazla bişey yok o herşeyi söylemiş
güzeldende öte sözler bunlar
ancak fd yazar
son-nefesim
Üye
Üye

sanırım ondan başka kimse de O'nun yaptıklarını yapamayacak...
HöAzKeArN

Mesaj gönderen HöAzKeArN »

FLYMAN yazdı:işin garip yanı feridun düzağaç ın bu yazıları spor yazısı olarak yazması yani bi de kültür sanat eklerinde yazdığını düşünsenize :?
bravo
son-nefesim
Üye
Üye

sözlerini bu aralar bana o kadar ağır gelmeye başladı ki;dinlemeye bile korkuyorum bazen gerçekten çok zor kaldırıyorum bu durumu...çok zayıf düştüm özellikle bu aralar...ne yapacağımı bile bilmiyorum...
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

şarkılardan fal tut ve aşkı fincanında sakla; körebenin sabrıyla sevdim ben seni...
son-nefesim
Üye
Üye

gerçekten ağır herkes anlayamaz...
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

feridun düzağaç gerçekten onu tanıdığım için onu dinlediğim için çok şanslıyım..bana bir arkadaşım bütün albümünü dinletdi ve ondan sonra hergün birkaç parçasını dinleyerek güne merhaba diyorum..feridun düzağaç çok farklı biri iyiki varsın :wink:
hayat beni içer : ben sigara mı :wink:
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

COk güzel ya baska bi sözüm yok olsada yok oldu gitti...
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Cumartesileri sabırsızlıkla bekliyordum ama artık cumartei beklediğim bir şey kalmadı, nasıl bir heyecanla bu hafta ne yazdı acaba diye beklerken bunun da sonu geldi sanırım.Banada veda gibi geldi.Bırak sen Athena Gökhan senin gibi yazamaz senin boşluğunu kimse dolduramaz seneye yine cumartesileri sabırsızlıkla beklemek istiyorum, köşe yazısı yazmak tam yaraşıyordu sana :cry: :cry: