Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bana mutluluğu anlatırmısınız???

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
GAMZESU
Yeni Üye
Yeni Üye

bana mutluluğu anlatırmısınız???

Mesaj gönderen GAMZESU »

o duyguyu tadamıyorum.nasıl bişey?
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

:D

Harika bissey yasanırrrrr....

Fırtına sonrası gök kusagı gibi.
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

tam olarak aşık olunca anlarsın.anlatamam; yaşaman lasım..
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

dedetor yazdı:tam olarak aşık olunca anlarsın.anlatamam; yaşaman lasım..
mutlu olmak için aşık mı olmak gerekiyo sence? bence aşk yanında mutluluğu getirebildiği gibi çoğu zaman mutsuzluğu da getirir...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

mutluluğun tanımı yapılacak bir kavram olduğuna inanmıyorum yani arkadaşlarında dediği gib anlatılmaz yaşanır...
dedetor
Üye
Üye

Mesaj gönderen dedetor »

bence aşık olmak; mutlu olmak için en azından şu an yeterli bi sebep..
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

vay aramıza hoşgeldin GAMZESU..hayırlı uğurlu olsun... :D öncelikle arkadaşların çoğununda dediği gibi aşık olmak tam anlamıyla mutlu olmayı sağlar mı sağlamazmı bilemem ama bence mutluluk daima ufak şeylerde gizlidir..mesela sabah uyanırsın kuşların cıvıltısını duyarsın içine neşe dolar ferahlarsın...karamsar biri bile olsan,hayattan zevk almayı bilemeyen yada gülmeyi beceremeyen;olsun senin iki gözün görüyordur iki bacağın vardır ve yürüyorsundur ya işte yeterde artar ne mutlu sana.....küçük mutluluklardır en güzeli...F.D.Yİ DİNLERSİN...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE dersin....birkediyi ezilmekten kurtarırsın...daha bunun gibi o kadar çok örnek var ki hayatta...mutluluk duyguların en aranılanıdır..ulaşılması çok kolay kimi zaman..bazende çok yakındır ama biz inatla göremeyiz..sen sen ol hep mutlu ol..bunu dışarıya yansıtmasanda,hep içinde yaşasanda hayat sana hediyeni doğarken verdi sende hayata bir tepki ver,mutluluğu yakala...unutmayın ya çaresizsiniz yada çare SİZSİNİZ.......
:!: :D :wink:
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

sorunsuz bi sürelik duygu....
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

aşık olmak mı?aşıkta sadece mutluluk yoktur ki...ne zaman o aşk için hüznü de beraberinde yaşadın ve için burkuldu o zaman o aşk 'AŞK' olur...
dedetor
Üye
Üye

Mesaj gönderen dedetor »

aşktan hüzünlü olmayı nasıl çıkardın merak ediorum (son-nefesim) senin aşk kavramın farkli olabilir ama bana göre çok büyük bi mutluluk aşk..
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

denize bak,dalgaları seyret ve bir kez daha bak insanlara!yani mutluluk hayata bakmayı bilmektir ve güzeldirrrr.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

dedetor yazdı:aşktan hüzünlü olmayı nasıl çıkardın merak ediorum (son-nefesim) senin aşk kavramın farkli olabilir ama bana göre çok büyük bi mutluluk aşk..
aşık olunca herzaman mutlu mu oluyosun sen merak ettim,ben her defasında hayatımı cehenneme çeviririm de...
demekki aşık olunca mutsuz da olunabiliyomuş
nadas38
Üye
Üye

ah bi bilsem

Mesaj gönderen nadas38 »

mutluluğun tarifini bilsek mutlaka hepimiz mutlu olurduk. sadece bildiğim kısa süreli ve duruma göre ara sıra görülen birşey. sen takma kafanı bence mutluymuş gibi davranmaya çalış ya da devam et. bazen gerçekten mutlu olduğunu sende farkeficeksin. umarım fazla karamsar olmamışımdır. :roll:
dedetor
Üye
Üye

Mesaj gönderen dedetor »

aşık olunca herzaman mutlu mu oluyosun sen merak ettim,ben her defasında hayatımı cehenneme çeviririm de...
demekki aşık olunca mutsuz da olunabiliyomuş
belki de aşkın tam olarak ne manaya geldiğini bilmiosundur, belki de aşık olacak kadar sevemiosundur, belki de ben bu yüzden aşkta mutluluk buluyorumdur!!..
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

yaa bu aşık olunca mutlu olmak kişisel bi şeydir... aşkın tam olarak ne manaya geldiğini bilmekle bi alakası yoktur bence. bende aşık olduğumda hep üzülürüm yani herkes mutlu olacak yada herkes hüzünlü olacak diye bir kural yok tamamen kişisel bana kalırsa.... :wink: