Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir az da ben

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
buralarsoguk

bir az da ben

Mesaj gönderen buralarsoguk »

manesef ban hic bir zaman duyurulari okumam :lol:
En son buralarsoguk tarafından Cumartesi, Eylül 25, 2004 18:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

şiirin çok güzeldi bana bir şeyler hissettirdi...!
kendime bir pay çıkarmak istedim ama içimde ki bir şeyler buna engeloldu ne oldunu anlamadım :(
Seviyorum Ama
Sevmeyi Hiç Özlemiyorum Gibi
Bir Olay Gibi Bir şey :(
buralarsoguk

tesekkur ederim
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Rica Ederim Aslı ben teşşekur ederim böyle bir şiiri bizimle paylaştığın için :oops:
buralarsoguk

:lol:
En son buralarsoguk tarafından Cumartesi, Eylül 25, 2004 18:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ehuhuh :lol: var ol wolfs ne adamsýn ya
buralarsoguk

sende iyi bir gorevli olursun screm iyi bir gelecek goruyorum sende ben ucretsiz falina bile baktim elini cabuk tut :lol:
Arfi

Mesaj gönderen Arfi »

uuuuuuuups ne oluyo ben anlamadım
serseri

Mesaj gönderen serseri »

valla bende anlamadım burada bir şiir vardı değişikliğe uğramış
buralarsoguk

evet bir siir vardi ama kaldirmak istiyordum iyi oldu king de bir bahane verdi elime kaldirdim yoksa duyuru muyuru dinlemem :lol:
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:evil: özürümü geri mi alsam acaba!... Burası yeri özel ve çok değerli bir site... Duyuru muyuru dinlemem de ne demek!... Bu siteyi ziyaret ediyorsanız ve bir konumunuz varsa buranın kurallarına uymak zorundasınız diye düşünüyorum... Haa ama ben kimseyi de zorlamıyorum! Gerisi size kalmış :!:
buralarsoguk

ya sinirlenme bunu ben daha once yazmisstim sinirli zamanimda neise istersen ozurunu kargoyla geri gondereyim :lol:
KinG_Of_WolFs

Yok kalsın ben almayayım...
buralarsoguk

o my god kilitlendi bunu orda yazmak isterdim ben bunu siyaset icerikligiyle yazmadim o siiri o siiri felsefi bir siir olarak bakiyorum ve bu adamin bazi boyle dusunceli sarkilarini seviyorum yoksa siyasetlerine hic katilmiyorum ve karsiyim ve king of wolfs su yazdigimin cok alakasi var eyer iyice baksan konuya bunu tartisma olarak yazmadim sace manzurumu daha net aciklamak icin :wink:
KinG_Of_WolFs

Herşeye açığım arkadaşlar... :!: 8)