Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mutsuzum...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
ne desem bilmem ki

Mesaj gönderen ne desem bilmem ki »

duygular bitince herşey biter
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

hey

Mesaj gönderen hasta »

bence bi ilişkide kız arkadaşını veya erkek arkadaşını 1 sene içinde fazal değil eğer tanıyamadıysan 2-3 senelere gerek yok bence bilmem anlata biliyormuyum düşüncem bu yani 1 sene sonrada basansın evlenme teklifini olur biter uzatmanın bi anlamı yoktur bence ... :twisted:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

mutsuzum

Mesaj gönderen hazan »

arkadaşım mutsuzsun çünkü kendince içinde bu aşkı fazlaca büyütmüşsün. yanlış yapmışsın. onun sana geldiği kadar gitmeliydin, hep sen gitmişsin...onunsa gelmek için çabaya ihtiyacı bile olmamış. ama eğer kız bu kadar basite almış olsaydı ilişkiyide bu denli uzun sürdürmezdi. bi ikilem var ortada. bence o bi başka aşk buldu senin izini silecek. zor ama geçer emin ol...
kıvılcım

Mesaj gönderen kıvılcım »

bence kız arkadaşının sana olan sevgisi bitmiş uzaklık hiç bi aşkı bitirmez aksine dahada kuvvetlendirir yanlış birini sevmişsin senin adına üzüldüm
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bak sana şunu söyleyeyim;
Gerçek aşk ne olursa olsun bitmez;o sonsuzluğa ulaşmıştır...
ve eğer o kişi seni gerçekten senin onu sevebildiğin kadar sevseydi bunlar olmazdı...
ben senin aşkına inanıyorum...
ama bunu kanıtlamak istiyorsan onu yeniden kazanmak için elinden geleni yap!
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

mutsuzdun

Mesaj gönderen hazan »

umarım hala mutsuz değilsindir :)
geçmiş olsun
karadsin
Üye
Üye

Mesaj gönderen karadsin »

dostum hatalı olan sensin
sebeb ne olursa olsun kadınlar ilgi ister ve bekler
bunu gösteremiyorsan kadınlara yaklaşmayacaksın
paran yoksa uzak şehirde değil yakın şehirde seveceksin
hayal dünyasından gerçek dünyaya ne kadar çabuk dönersen o kadar iyi senin için
yukardakiler senin için bir anlam ifade etmiyorsa
kadınlar için ağlamaya değmez felsefesine takılabilirsin
bol şanslar
Pyro

Mesaj gönderen Pyro »

Dostum aynı olay benim de başıma geldi ama biraz farklıydı.Ben kendi açımdan biraz yorum yapayım, o sana arkadaş olalım demiş, bu durum şudur bayan arkadaşın seni arkadaş olarak görmek istiyor çünkü seni kaybetmek istemiyor sende olan özel bir ilgi mi diyim düşkünlük mü diyim artık onu sen daha iyi bilirsin (kendini sorgula) kendisine çekiyor bu yüzden arkadaş kalmak istiyor ve muhtemelen büyük bir ihtimalle bayan arkadaşın bir başka erkeği seviyor sana tavsiyem yavaş yavaş ondan uzaklaş yada araya bir mesafe koy yoksa acıdan sürünürsün sana söyliyeyim...
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

pişman olup dönecektir kendini düşün ne kadar değerli olduğunu bunların hepsini bende yaşadım ve yaşıyorum arkadaş kalma konusunda saygısızlık yapmış üzüldüm :?
Scream

Mesaj gönderen Scream »

vallahi bu yazıyı sanki daha önceden okumuş gibi geldi bana sonra bir gerçeği, aylardır nete dahi giremediğimi farkettim hali ile okumamış olduğum ama hikaye o kadar tanıdık geliyorki fazla uzaklarda aramaya gerek yok yazıyı yazan arkadaşım için söylüyorum çevrene bak biten bütün aşklara bak ayrılıkların %90ı hasret tir
ben senin gibi bir durum yaşadığım için (melissa sen okuyorsan gülme) seni anlıyorum ama şu açıdan bak gerçek yüzünü geç te olsa gördüm ya daha geç farketseydim halim ne olurdu?
yani boşver hayatı yaşamaya bak ilerde başka birisni seversin başta unutulmaz mış gibi gelirsin sonra alışırsın
bu arada bilim adamlarının yaptığı bir araştırma KADINLAR BERABER OLDUĞUKLARI ERKEĞE AŞIK OLDUKLARINI DÜŞÜNÜRLERMİŞ; AMA BU SADECE ALIŞKANLIKTAN İBARETMİŞ. UZUN BİR MÜDDET AYRI KALINCA BU ALIŞKANLIĞI BIRAKIRLARMIŞ.
ben onların yalancısıyım ama pek de saçma durmuyor
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet GT iste bende senin gibi bu ASK ı ve asık olanları anlamıyorum sen bir seyler için kendinden fedakarlık ediyorsun sonra arkana bakıyorsun tüm savasmarın bosa gitmis tabii bu olay seni derinden etkilemis olabilir ama bence hayat herseye raman yasamaya değer... sen buna mecbursun senin sorumlulukların olmalı... sen en iyisi bunlara kafana takma hayatın tadını(lezzetini) cıkarma ya bak... hayat ne kadar acı olsada... sevgiler...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bence 3 senelik bir aşkı 4 ay görmedim diye bitirmişse iyice saçmalımış demektir. yok işin içinde para varsa o zaman hiç aşık olmamış demektir. yazıkki. bide arkadaş olalım diyor hayret doğrusu. bu aşk sonrası arkadaşlık olayını hiç anlamıyorum bana çok saçma geliyor. hem uzaktasın diye aşkı bitiriyor sonrada arkadaş olalım diyor nasıl olacaksa. gt sana sabır diliyorum. umarım senin için doğru olan ne ise o olur. işin zor ama eminim başarırsın. :wink:
percem
Yeni Üye
Yeni Üye

AŞK ACITIR

Mesaj gönderen percem »

bu sitede çok yeniyim.bulunma sebebim de tamamiyle sitenin ismiyle bağlantılı.bundan 12 sene önce aşkı yaşadım ve para için terkedildim.şu an 32 yaşındayım.o zaman 20 idim ve feridun düzağaç yeni çıkmıştı.lavinya şiirini şarkı yapmıştıki bu bizim şarkımızdı.ayrılalı seneler oldu onunla.para yüzünden terkedildim ve bir daha hiç aşık olmadım;korktum.
bu nedenle diyorumki;aşk acıtır........
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Re: AŞK ACITIR

Mesaj gönderen emrepark »

percem yazdı:bu sitede çok yeniyim.bulunma sebebim de tamamiyle sitenin ismiyle bağlantılı.bundan 12 sene önce aşkı yaşadım ve para için terkedildim.şu an 32 yaşındayım.o zaman 20 idim ve feridun düzağaç yeni çıkmıştı.lavinya şiirini şarkı yapmıştıki bu bizim şarkımızdı.ayrılalı seneler oldu onunla.para yüzünden terkedildim ve bir daha hiç aşık olmadım;korktum.
bu nedenle diyorumki;aşk acıtır........
kanatır da aynı zamanda.Allah hepimize(aşk acısını çeken ve hala çekmekte olanlar)sabır versin bu konuda.
sevdaVAROL
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sevdaVAROL »

BEN ÇOK MUTSUZUM :( :( :( NİYE Mİ
BENİ KİMSE ANLAMADIĞI İÇİN :roll: :roll: :roll: :roll: