Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Netteki arkadaşlıklar kalıcımıdır yoksa sahtemidir sizce??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
dengesiz28
Üye
Üye

Netteki arkadaşlıklar kalıcımıdır yoksa sahtemidir sizce??

Mesaj gönderen dengesiz28 »

Arkadaşlar hepimiz mutlaka nette birileri ile tanışmış ve arkadaşlıklar kurmuşuzdur..
Sizce bu arkadaşlıklar gerçek dostluğa dönüşürmü yoksa sanal alem gibi dostluklarda sanalmıdır??
onuncuayinonuncugunu
Üye
Üye

Mesaj gönderen onuncuayinonuncugunu »

Ben bir turlu kuramadim:) Galiba bende sorun var.Cunku aradim da. Eger kurduysaniz nasil oldugunu anlatabilir misiniz? Eger kisilik ozellikleriniz saglam ise kalici arkadasliklar da saglanabilir.
dengesiz28
Üye
Üye

ya bu baya bi uzun süreç ama bu senin nette konuştuğun ya da konuşmaya çallıştığın akadaşlarınla iletişimine bağlı..
Bence sıkıcı olan soruları ( nerelisin ne yaparsın okul,iş vs ) aşmalısın..
Konuştuğun kişinin ilgi alanlarını bilmen senin yararına olacaktır..
Zaten muhabbeti tatlı biri isen ki öyle biri olmasan lavinya da takılmazsın eminim arkadaşın seninle kanka olacaktır...
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

neden nette..otobuste..yada ne biliyim vs. bu şekilde arkadaşlıkları ayırıosunuz anlamadım doğrusu...eğer insansanız ve karşınızdakide insansa emin olun kalıcıdır..ksıa ornek:psıkoloji hocam chatte tanıştığı bi insanla evlendi :lol:
dengesiz28
Üye
Üye

Nette diye ayırmamızın özel bi nedeni yok ama benim merak ettiğim günlük hayatında konuştuğun ve sevdiğin bi insanla o kişiyi aynı kategoriye koyarmısın..
Çünki netteki arkadaşının gözlerine bakarak güvenilir olup olmadığını anlama şansın yok....
GARGAMEL
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen GARGAMEL »

hiç nette arkadaşım olmadı :( yinede netteki arkadaşlıkların kalıcı olacağına fazla inanmıyorum
dengesiz28
Üye
Üye

inansan iyi edersin çünki nete de girse telefonla da konuşsa insan herzaman insandır..
günlük hayatta bulamayacağın kafadengi arkadaşlarını belki de nette bulursun karamsar olma..
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

şu var bi anda yolda gorduun ve hiç tanımadıın bi insanın gozlerıne bakarak onun guvenılır olup olmadığın anlayamzsın..bunu zaman gosterır..zamanlada o insanı tanırsın..zaten..
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

kesinlikle sahte :evil:
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

ben olsam karsimdaki insana guvenemezdim...

yani benim de nette arkadaslarim var ama hic bir zaman gercek dostumun yerini tutamaz...

hos aslinda artik nette olsa da olmasa da insalara guvenilmiyor ya :(
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

sahte be tabi ki! arkadaşlığı geç internetten aşık olup kaçmayı düşünenler var örneğin bizim okulda ki bi kız!!! çok saçma yaa!! sen nereye kime kaçıyosun? hepsi yalannnn!!! :evil: asla kalıcı olmaz internet arkadaşlığı.
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

nette iyi bir arkadaş bulabilirsin ama bir tarafı hep gölgede kalır. yinede iyi arkadaş olunabilir ama evlilik konusundan okadar emin değilim açıkçası.. :?
dengesiz28
Üye
Üye

Bu konuda herkesin içinde şüpheler olabilir ama şu an gerçek manada dost olduğun insanlar gibi netde de insanlar olabilir güvendiğin ve samimiyetinden emin olduğun arkadaşlarının nette kurduğu arkadaşlıklardan şüphe etmemelisin bence..
ben böle bi arkadaşlık kurdum ve kırk yıllık samimi dost gibi arkadaşlığımız var ve hala devam ediyo..
Umarım sizlerde böyle arkadaşlılar kurarsınız.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

evet bende bu görüşteyim insalara kalmış bi durum benimde yıllardır sanki asker arkadaşım gibi samimiyet kurduğum zaman sonra yüzyüze görüşüp tanıştığım insanlar var. beklentiye bağlı bir durum. Kişiliklerle de alakalı.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

aslında dediğiniz gibi iyi dost olunabilir. ama ortam çok bozuldu artık gözlerine baktığın insana bile bazen güvenemiyorsun. kaldıki nettekine. ama doğrusu isterdim bende böyle bir dostum olsun. :? çünkü bazen insan yüzünü görmeden kendiyle konuşur gibi biriyle dertleşmek isiyor. uzaklarda biryerde seni anlayan dinleyen birinin olduğunu bilmek güzel olurdu doğrusu. bulanları tebrik ederim darısı olmayanlara.. :D