Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Duman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

Daha sonra,temmuz ayında çıkardıkları Seni Kendime Sakladım isimli 4.albümleriyle de dinleyicilerini bir kez daha coşturmayı başardılar.Sayın Bayan ve Aman Aman şarkılarını Ari Barokas,diğer bütün şarkıları Kaan Tangöze bestelemiştir.
DUMAN yine aynı DUMAN...Türk rock müziğini en iyi şekilde yürütebilen nadir gruplardan birisi...Umarım hep öyle kalırlarr...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Sana boynumuzu eğeriz sanma ....... Rüyanda görsen inanma..
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
mai
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mai »

tüm şarkıları çoo.....k güzell!!!!umarım hep böyle devam ederler,bozulmazlar!!!! :) ama ben bu aralar YANIBAŞIMDAN'ı ve RÜYANDA GÖRSEN İNANMA'yı dilimden düşürmüyorumm!!!!! :D
pınar

Mesaj gönderen pınar »

avrilfanı yazdı:
pınar yazdı:batuhan mutlugil kim yaw:D
bi arkadasımız onu cooooookkkk ayıplıyorum dumanın gitaristi hiçmi klibini izlemedin ya bari google dan resmine bakkk
ayyyy ne mühim insanmış.özür : :shock: :lol:
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

albüm harika :wink: benim favorilerim rüyanda görsen inanma ve geçmiş olsun.. sadece koklayacaktım ve aman aman da çok iyi parçalar.. konser performansları da harika :) ve batu çok tatlı :wink:
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

kişiye göre değişir tabi..bana göre batu da kaan da ari de alen de çok önemli.eğer bir insan hayatını DUMAN üzerine kurmuşsa önemli oluyor 8)
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

çook sewiorum bu grubu şarkıları çok ii kendine özgü yorumları war...
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

bu grup kalabalığında dinlenecek ender gruplardan bitanesi ve çook güzel çok farklı
elf57
Üye
Üye

Mesaj gönderen elf57 »

türkiye'de farklı olan ve takliti yapılamayacak tek grup bence süperler...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bir grup erkeklerin (maalesef ve nedense) "kız arkadaş yaparız hacı fena mı" gibi düşüncelerle konserine gittiği bir grup,bu söylediğim kızlar için de geçerli oluo ilginç tabii.Grubun son albümünde de beğendiğim 2-3 şarkı var,soundu değişmeyen istikrarlı bi grup diebiliriz.Ama acaba kendilerini mi tekrarlıyolar die de düşünüyorum bazen.
rodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen rodi »

bi rock arabesk sentezi ancak bu kadar güzel yapılabilir demi ama yürekten, geçmiş olsun, yanı başımdan, manası yok kısacası bütün parçalrı çok güselll
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

oooooo dumann 8)

favorim "HeRşEyİ yAk" !!!!!!!!
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Annem onlari hiiiiiic sevmiyor.. dumanli bunlar diyor.. :P olsun... anlayacak o da yakinda
:rock:
spooky
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen spooky »

canlı performanslarını beğendiğim, coşturan bi grup!!..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

yalnızlık paylaşılmaz...
pek söze hacet bırakmayan bi şarkı...