Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Netteki arkadaşlıklar kalıcımıdır yoksa sahtemidir sizce??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

nadas38 yazdı:ortam çok bozuldu artık gözlerine baktığın insana bile bazen güvenemiyorsun. kaldıki nettekine.
ben de katılıyorum sana.. artık güven yok kimseye. görmediğin bi insanın samimi olduğunu yalanlar söylemediğini nasıl anlayabiliriz ki içimizde hep soru işaretleriyle de doğru düzgün bi dosluk ya da arkadaşlık yaşanmaz
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

ya arkadaşım zaman herşeyin ilacıdır
zamanla o insanın nasıl biri olduğunu anlarsın.
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

SEN ŞANSLI OLANLARDANSIN GÜVENDİĞİN BİRİNİ BULMUŞSUN GALİBA AMA HERKES SENİN GİBİ OLMUYOR İŞTE.. :?
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

şimdi sana su kadarını söyleyelim bazı internet kullanıcıları bayan ve erkek olarak yaniii sonu evlilikle biten de var aslında... tv lerde göruyoruz fazlasıyla...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

evet ama sonucu kadar nekadar sürdüğüde önemli..değilmi..?
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

sahteeeee.... :!:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

nadas38 yazdı:aslında dediğiniz gibi iyi dost olunabilir. ama ortam çok bozuldu artık gözlerine baktığın insana bile bazen güvenemiyorsun. kaldıki nettekine. ama doğrusu isterdim bende böyle bir dostum olsun. :? çünkü bazen insan yüzünü görmeden kendiyle konuşur gibi biriyle dertleşmek isiyor. uzaklarda biryerde seni anlayan dinleyen birinin olduğunu bilmek güzel olurdu doğrusu. bulanları tebrik ederim darısı olmayanlara.. :D
ilk düşündüğümde hemen aklıma 5 kişi geliyo... herşey olur...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

neyi düşündüğünde beş kişi geliyo aklına ben anlamadım orayı? :?
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

bu insandan insana gore değişir bence..nette yada başka bir yerde..insan insandır...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

sadece nette tanıdığım, yan yana gelmediğim ama güvenebileceğim insanları düşündüğümde 5 kişi geliyo aklıma...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

ne güzel demek nette tanıyıp görmediğin insanlara güvenebiliyorsun.. :cry: ne güzel seni tebrik ederim. hemde beştane. şanslısın valla. :wink:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

Bencede kişinin kendine güveni ve karşıdaki insanın verdiği iletişimin gücüyle alakalı bu durum. nette arkadaş olunabilir. benimde var hala yüzyüze gelemediğim ve zaman zaman kimseyle paylaşmadığım şeyleri paylaştığım ve bi okadarda güvendiğim dostum. hala gelmek için bir nedeni olmasını bekliyorum.
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

VALLA SENDE ŞANSLISIN. BENDE Bİ SORUN VAR HERALDE. BİTÜRLÜ DOSTLUK KURAMADIM KİMSEYLE. GÜVENSİZLİK BENDE HAD SAFHADA SANIRIM SORUN BU. AMA ELİMDE DEĞİL NASI GÜVENEBİLİRİMKİ TANIMADIĞIM GÖRMEDİĞİM BİRİNE. EN YAKINIMDAKİNE GÜVENEMİYORUM DAHA. NEYSE OLSUN BAKALIM BÖYLEDE İİ BAKSANA BİRSÜRÜ LAVİNYACI VAR KONUŞABİLDİĞİM BUDA YETER.. :)
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

takma kafana biz hep burdayız :)
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bunu bilmek güzel saol.. :D