Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ogün Sanlısoy

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
çilekeşgirl

Mesaj gönderen çilekeşgirl »

ben ogün şanlısoyun pek takipçisi diğilim ama bu son parçasını dinledim yani bilmeceyi ve bayıldım gerçekten çok güzel bi şarkı ayrıca bende özledim şarkısıda çok hoş olmuştu ne diyelim devamını da beklioruz
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

arkadaşlar cuma günü ankara konserindeyim.yeni albümde güz olmuş.umarım konser çok eğlenceli geçecek
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

düşlerim başka gerçek başka ama umrumda da değil...
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

rock muzığı sevmeme rağmen ogun sanlısoy den pek hoşlanmıorum...herkes kndı tarzını yaratmalı bence..ogun de açıkçası bı tarz goremıorm....sesını kullanmyı bılmıo bnce..
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

buralarsoguk yazdı:cok sacmalik sozleri var kiz gunaydin gozunaydin nemi iyi ki pentegramdan ayrildi
kesnlıkle katlıorum sana..sesınıde kullnamıo..bı tarzıda yok..rock çılardan sevemediiim tek insan...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

bence tam tersi bunlarla hiç alakası yok son derece süper bir tarza ve müthiş bir sese sahip bir insan...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

röportajlarında gözümü kapatıp sırf sesini dinliyorum.. acayip ii geliyo :) gerçekten güzel bi sesi var konuşurken de şarkı söylerken de "sana dedim" derken de :)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

şarkı sözleri anlamlı aslına bakarsanız ama şiirsellikten uzak,çok şey anlattığını söyleyebilirim yine de.Müzik olarak da pentagram çıkışlı olmasının belirli avantajları göze çarpıo zaman zaman.Son albümde de pentagram elemanlarını görmek mümkün.Tarkan prodüktörlüğü üstlenmiş,gitarları metin türkcan çalmış ve bilmece şarkısının klip yönetmeni de hakan utangaç.Anlamlı bi üçleme olmuş aslında :P
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

Bilmece çok sağlam şarkı...
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

ilk albümünü hatırlayan varmı?
kaybettik severken yorulduk denerken bana sabırlar dilerdin sen pes ettin benden erken......
şu sözler yetersizmi arkadaşlar?ayrıcı tam anlamıyla rock yapan bi müzisyen..söz herşey değildir ama müzik herşey..rock müzik bu pop değil
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

bencede super bı sanatcı.sarkı sozlerının bazıları kımıne gore sacma geleblır ama zaten onun yaptıgı tarzda sozler degıl muzık onemlıkı oda onu mukemmel yapıyo.hele bu album tek kelıme ıle super.butun kasetı sıkılmadan rahatlıkla dınlenebılır.ayrıca sebnem ferah ve aylın aslım gıbı ısımlerle yaptıgı ortak sarkılar da ayrı bı hava katmıs.ozetle cok ıyı muzık yapıyor ve herzaman zevkle dınlıyıcem.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

TOPRAK yazdı:ilk albümünü hatırlayan varmı?
kaybettik severken yorulduk denerken bana sabırlar dilerdin sen pes ettin benden erken......
şu sözler yetersizmi arkadaşlar?ayrıcı tam anlamıyla rock yapan bi müzisyen..söz herşey değildir ama müzik herşey..rock müzik bu pop değil
o albüm bende var..
korkma da sağlam şarkıdır... :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

prenses yazdı:rock muzığı sevmeme rağmen ogun sanlısoy den pek hoşlanmıorum...herkes kndı tarzını yaratmalı bence..ogun de açıkçası bı tarz goremıorm....sesını kullanmyı bılmıo bnce..

kimde tarz var prenses bana acıklaya bilecek misin bakalım.... yalnıssın bence cok yalnıs... sana yakıstıramadım...
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

bende katılıyorum tarz yok ne demek onuda cozemedım ben.onun zaten gecmısten gelen cok saglam bır pentagram tarzı var eger tarz dersen ılla.nese sonucta bence tarzıda var ,sesınıde cok guzel kullanıyo.gerısı bos. :x
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

KORKMA,BİZ BU YOLA BAŞ KOYDUK.. azımsanacak şarkılarmı arkadaşlar