Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

deli cesareti!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Arfi

Mesaj gönderen Arfi »

akıllı olupta 1 kalem sigeraraya yoldaki birine cinsel organını gösterebilecek kadar cesur olan var mı?
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Arficiğim biz ona cesaret demiyoruz sadece saçmalamak "ahmaklık,akılsızlık" diyoruz...!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hadi bilmesek yutturacan kendini akıllı diye ha serseri
serseri

Mesaj gönderen serseri »

yer ve zamanı göre davranıyorum :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:shock: Höö Ben neden Hiç Görmedim
Bu arada Deli cesareti bence korkmadan bir işi yapan yüreği sağlam kişilere de denilir demi :?:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ne yani
şimdi ben herzaman deli miyim onu mu demek istiyorsun çekinem söyle
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yok abi ben öle bişey demedin nerden çıkarıyorsun sen deli demedim akıllı bir hareketini görnmedim dedim ehehehe :P
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:evil: :evil: :evil: ne yapayım şimdi oturup ağlayayım al ağlıyom işte
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya serseri kusura bakma seni üzmek istemezdim ama artık gerçekleri görmen gerekliydi...!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kavga etmeyin ayırmam he :lol: :lol:
Arfi

Mesaj gönderen Arfi »

deli olmak aslında güzel bea ama cesur bir deli olmak delilerin korkaklarıda var yani
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Akıllı olup ta bu dünyanın kahrını çekeceğine deli olup dünya senin kahrını çeksin daha iyi...!
crazy

Mesaj gönderen crazy »

saten delı olana kadar bu dunyanın kahrını çekıyon :.:delirdıkten sonra dunya senı ne yapıpta kahrını cekecek kendı halıne bırakır ...hahahaha
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bi deli bi kuya bir taş atımış yüz akıllı çıkarmaya çaılışmış
Arfi

Mesaj gönderen Arfi »

zuhahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: