Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mor ve Ötesi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
miss_to_rain
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen miss_to_rain »

Ben de özellikle aramam ama dinlerken sıkılmam derdim Mor Ve Ötesi için ta ki son albümleri 'Büyük Düşler'e kadar :lol:
Resmen çarpıldım şarkılar çok güzel!Sözler delici!
Şimdilik favorim 'Darbe' ama 'Büyük Düşler' ve 'Küçük Sevgilim' ve bütün şarkılar çok iyi.Tavsiye ederim. :wink:
Yaşanınca Tükenir_

Mesaj gönderen Yaşanınca Tükenir_ »

albümü alınmaya değer bir grup... :shock:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

mor ve ötesinin yeni albümü "büyük düşler" 8 mayıs itibariyle raflarda yerini aldı.Albümü henüz ben de almadım ama radyoya "şirket "adlı parçalarını dinledim,sert olmuş hoşuma gitti.Albümde 12 parça var ve adlarından da anlaşıldığı üzere yine siyasi göndermelerin olduğu parçalar yapmışlar.Vakit kaybetmeden almak lazım
melis15
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: melis

Mesaj gönderen melis15 »

albüm harika.. herkes alsın...mVö fana da üye olan biri olark şunu söliyebilirm ki çoooooooooook sewiorum onları,aslında müziklerini..hernekdr siyaset üzerinden para kazanıyoar deselerde hiç bizmn inanmadım..herkes dinlemeliii!! :wink: :wink:
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

çook ii bi grup şarkıları da çooooooooooook güsel...
Cellda
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Cellda »

tikky lik rüzgarına kapılan ve emin adımlarla ilerleyen harika bi grup.360 derecelik dönüşün somut ifadesi.rock müzik adına birşeyler yapılar diye insanları sevindirdiler ama çoğu kişinin yaptığı gibi onlarda sevincimizi kursağımızda bıraktılar
007ela
Üye
Üye

slm

Mesaj gönderen 007ela »

iyi bir grup
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

Cellda yazdı:tikky lik rüzgarına kapılan ve emin adımlarla ilerleyen harika bi grup.360 derecelik dönüşün somut ifadesi.rock müzik adına birşeyler yapılar diye insanları sevindirdiler ama çoğu kişinin yaptığı gibi onlarda sevincimizi kursağımızda bıraktılar
bu kadar mı güzel anlatılır...
her kelimesine katılıyorum...
gözden düşmüş, tikky akımına hitab edebilen rockerlar...
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

ozellikle "bir derdim var", "uyan","yaz yaz yaz" ve "aşk içinde" şarkılarını çok seviyorum...
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

ya şu son klip parçalarını dinledin de bir önceki albümü geçememiş anladığım kadarıyla.diğer parçalarda öle mi? dinleyen arkadaşlar sorum size :?:
elf57
Üye
Üye

Mesaj gönderen elf57 »

duyduğum kadarıyla dünya standartlarına uygun türkiye'deki tek rock grubuymuş ben buna tam anlamıyla katılmasamda çok sevdiğim bir gruptur gerçekten çok güzel şarkıları var ve grup elemenları da çok başarılı insanlar...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

arkadaşlar mor ve ötesinin son albümünü edinmenizi tavsiye ederim güzel bi albüm olmuş umarım bundan önceki albüm gibi magazinsel ögeler tarafından suyu çıkarılmaz bu albümün."Büyük düşler","dünya yalan söylüyor" albümü kadar sert,prodüktör yine tarkan gözübüyük.Albümde favorilerim kördüğüm,şirket,darbe,çocuklar ve hayvanlar,saklama
KURBANN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen KURBANN »

İyi bi gruptu ama bir derdim war falan derken bi baktım herkesin dilinde şarkılar artık piyasa oldular
witch03
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen witch03 »

mvö den bşka grp tanımıorm mzk kalitesi olsn ses olsn tarz olsn mukmmlel...en buyk fan ı olduğumu söliim en başından... we okudum da tikyler rock tan ne anlar...öznti bi grp işte tiky takımı...
YaSiN17
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen YaSiN17 »

GsL sölüyolar aslında gün boyu btun parçalarını dinleye bilirim... :P