Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ayna

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
mirage

Mesaj gönderen mirage »

slm herkese walla herkesin fikri kendinede ne olursa olsun erhansız olmasın bence :) ben onu ve sarkılarını çoooooooook sewıorum.........
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

sıkı bir gruptur ama dağildılar.... neden kaynaklandığı bilen var mı??
myth

Mesaj gönderen myth »

arkadaşlar AYNA dağılmadı bu söylentilerin kasıtlı olarak Erol Köse tarafından çıakrıldığını duymuştum bi karalama kampanyası olduğu açık, çok çok yakında yeni bir albüm çıkacak AYNA olarak bunu Ehan Güleryüz ün bizzat kendisi yazdı (mail atmıştım cevap olarak ) bence türkiyenin en anlamlı söz yazarı.... 8) 8)
geceyeli

ayna

Mesaj gönderen geceyeli »

Bence Ayna Türkiye'de oluşan grublardan, kendinden bu kadar fazla bahsettiren tek gurup.Cemil özeren sadece görüntüydü ve ayrıldı zaten ondan sonra Erhan güleryüz solo bir albüm çıkardı gayette güzel.
Süleyman

Mesaj gönderen Süleyman »

slm aynacilar...
son cikarmis oldugu albümdeki sarkilar eskisi gibi yine cok kaliteli ama önceden ayna kliplerini her müzik kanalinda izleme sansi bulurdum peki simdi neden hic göremiyorum.baskalari tarafindan mi engelleriniyor yada grubun dagilisindan midir bilemem,ama bana sorarsaniz eskiden aynanin dahada bi tadi vardi be....
geceyeli

[b]AYNA

Mesaj gönderen geceyeli »

O birazda Erhan Güleryüz'ün o tür şeylere fazla sıcak bakmamasından kaynaklanıyor.Yani diğer şarkıcılar gibi geceleri dışarılılarda göremiyoruz.Birazda cemil özeren in ayrılması etken oldu tabiki.
Ayrıca dün Erhan Güleryüz'le görüştüm yakında yeni bir albüm geliyormuş hazırlanıyorlarmış.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

Aslen beş kişiden oluşan gurup, daha çok Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren adlı üyeleri ile tanınıyor. Ayna grubu kurulmadan önce Erhan Güleryüz 1992 yılında çıkarttığı "Güller Açtı" ve 1995 yılında çıkarttığı "Garibim" isimli albümleriyle müzik piyasasına daha önceden giriş yapmıştı. Meçhul şarkıcı olarak bilinen Güleryüz halk arasında pek tanınmasa da diğer şarkıcılar tarafından seslendirilen bir çok hit şarkının sahibi konumundaydı. Cemil Özeren ise bodrumda kendi kurduğu rock ağırlıklı grubuyla müzik çalışmalarını sürdürmekteydi.
Bir yaz akşamı Erhan Güleryüz Cemil Özeren'e kaset teklifinde bulundu. Bu teklife ilk başta inanamayan Özeren, Güleryüz'ün teklifiyle İstanbul'a geldi. Güleryüz'ün repartuarını gördükten sonra arkadaşının teklifini kabul etti ve Ayna Grubu'nun temelleri de böylece atılmış oldu.

1996 yılında müzikseverlerin karşısına çıkan gurup, 'Ceylan' isimli parçası ile büyük beğeni topladı. Anonim bir halk türküsü olan bu şarkı Ayna'nın rock tarzındaki yorumu ile müzik listelerinde en üst sıralara çıktı. Daha sonra çıkardığı albümler ile de çizgisini koruyan Ayna, gördüğü ilgiyi devam ettirdi. Albümlerinde halk müziği örneklerini rock motifleriyle süsleyerek kendi tarzlarını oluşturdular. Yurtçapında verdikleri konserlerle dinleyenlerinden uzak kalmayan gurup, bu yolla Anadolu'da da büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.
cemil özeren in grubtan ayrılmasını istemezdim su aralar desten grubunda sanırım ama gitmeseydi ve grub aynı grafikte devem etseydi olmazmıydı yanii...:(:( saygılarr..
Zceylan

Mesaj gönderen Zceylan »

ayna grubu yakında bomba gibi geri dönüyorrrrrrrr,nissanda yeni albüm çıkacak!! :D :D :D

efsane geri dönecekkkkkkkkkkk :D :D :o :lol: :wink: :!:

gözümüz aydınn
white_snm

Re: [b]AYNA

Mesaj gönderen white_snm »

Ayna ..
Şarkılarının benim için ayrı bir önemi vardır ..
Erhan Güleryüz hayranıyım zaten ..
Dinlerim ..
Severim ..
Mükemmel bir grup bence ..
Etkileyici.. Harika şarkıları var .. =)
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

seyyah güzel bir şarkılarıdır.
çilekeşgirl

Mesaj gönderen çilekeşgirl »

bence ayna grubu kesinlikle rock bi grup diğildi ama dinlemeye de değer bi gruptur bencede dağılmamaları daha ii olurdu ama ne diyelim yolları açık olsun ozaman
KURBANN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen KURBANN »

abi bu ne ya aynanın rock sanatçılarında ne işi war :evil: töwbe töwbe rockmış güldürmeyin ya
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

sana katılmıyorum son albumundeki 'nefes' sarkısını dinlesen veya videosunu izleyen iyii olur okii :(
KURBANN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen KURBANN »

ya bi şarkıylan rockçı mı olunur yapma allah aşkına diğerleri yıllardır rock yapıolar hemde hakkıyla
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

ben zaten o sarkıyı istinaden söyledim... birde sunu ifade edeyim sana... gruplara ön yargılı davran massan iyii olur... zaten gurub rock muzik yapmasaydı adminler ayna ya burda yer vermezlerdii...