Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aylin Aslım

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
nwtzk
Üye
Üye

Aylin Aslım

Mesaj gönderen nwtzk »

valla sıkı bır aylın fanı olarak onu bu kategorı ıcınde goremeyınce cok uzuldum ve hemen baslıgı acmak ıstedım.rock muzıkte ferıdun dan sonra en begendıgım ısım kesınlıkle aylın aslım .sarkı sozlerının cok anlamlı olması samımıyetı sahne performansı ıle super bı ınsan tayfası ıle super uyumu var .daha ne olsun seven arkadaslar gorusunu yazarsa cok sevınırım saygılar.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet kardesim haklısın aylin aslım ve tayfası iyii uyum gosteriyorlar... bunuda fanta geclik fesfifalinden biliyorum... ah ve gulyabani guzel sarkılar...
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

ah ve gulyabanı superdır dedıgın gıbı. daha cok guzel bır suru sarkısı var onerılerım senın gıbı,dalgalar ve kmdı gıden kımdı kalan fırsat bulursanız mutlaka bu sarkıları dınleyın pısman olmazsınız. :D :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

nwtzk yazdı:ah ve gulyabanı superdır dedıgın gıbı. daha cok guzel bır suru sarkısı var onerılerım senın gıbı,dalgalar ve kmdı gıden kımdı kalan fırsat bulursanız mutlaka bu sarkıları dınleyın pısman olmazsınız. :D :wink:

evet kardesim önerilerini dikkate alırım...
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Re: Aylin Aslım

Mesaj gönderen cmrtsi »

önceden aylin aslım'ı pek dinlemezdim... ee.. insanoğlu işte, şimdi sıkı bir aylin aslım dinleyicisiyimm... hele " ahh" ve "4gün 4 gece" şarkılarını çok seviyorum... ama "ahh" ın yeri ayrı ... :wink: aylin aslım dinleyin arkadaşlar.. :wink: bu arada aylin ve aslı isimlerinin bende büyük hatırası oldu... :!: :?:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

Gul yabanıyim ben... Pek yabanımım ben..Girerim ruyanıza . hepinizi yerim ben...
meridyen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen meridyen »

ben Aylin Aslım'ı ilk Gel Git albümünün Senin Gibi ve Benim Hala Umudum Var(Zor Günler)şarkılarıyla tanımıştım.klipleri,sesi ve tarzı hoşuma gitmişti o zamanlar.sonra bir ara kayboldu,sonra tekrardan ben Kalender Meşrebim eski bir kanto parçasının coverıyla geri döndü.bayada iyi bi dönüş oldu bu.Gülyabani albümünde dinlediğim sayılı şarkı var.Gülyabani,Ben Kalender Meşrebim,Ah ve Gelinlik Sarhoşluğu(Bana Ne)...bunlaradan sadece gülyabani parçasının sözlerini ve müziğini baya beğendim.beni yansıttığı için.klibide güzel olmuş.ama gerisini pek beğenmedim açıkçası...neyse yinede bir kadın olarak bu alanda başarılı olduğunu düşünüyorum.
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

ŞARKILARI, SESİ ÇOK GÜZEL. ÖZZELLİKLEDE GÜLDÜNYA ŞARKISININ SÖZLERİ SÜPER.
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

tayfa denen zımbırtı olmasa daha guzel ızlenecek ve dınlenecek olan guzel seslı arkadas..o tayfaya bı ısınamadım kliplerde falan ya da röportajlarda arkada durup guya cool bakıslar atıyolar ama bence cok komık ve ozentı duruyo :?
apo66
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen apo66 »

aylin formu için tşk
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

ben önceki albümlernden "4 gün 4 gece" ve "senin gibi" adlı parcalarını seviyorum.yeni albümde de özellikle hoppidi hoppidi için "ben kalender mesrebim" ve "gülyabani" ii birer tercih olabilir..
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

bu yakın zamanda -teomanla birlikte aynı yerde sanıım- bir konser verecek diye duydum... :wink: mekan balans olması lazım ama tam bir bilgim çok açıkçası...
crazyhunter67
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: MURAT

Mesaj gönderen crazyhunter67 »

harbi öyle yani bütün şarkıları güzel.