Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mor ve Ötesi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

YENİ ALBÜM HARİKA OLMUŞ BENCE ' KÜÇÜK SEVGİLİM' ADLI PARÇA AYRICA GÜZELL :)
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

bir zamanlar severek dinlediğim bi gruptu.ama adamlar 180 derece dönüp iyice piyasa oldu.kendilerinden pek hazetmiyorum artık...
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

bence piyasa yapsalardı piyasaya hitap eden şarkılar yaparlardı..son albümlerinde parti,darbe ve büyük düşleri dinledinizmi?sizce piyasa şarkılarmı
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

TOPRAK yazdı:bence piyasa yapsalardı piyasaya hitap eden şarkılar yaparlardı..son albümlerinde parti,darbe ve büyük düşleri dinledinizmi?sizce piyasa şarkılarmı
demek istediğim aslında tam olarak bu değildi.adamların müziğine lafım yok.hatta çok iyi sarkıları da var.ama sunu da kabul etmek gerekir ki onları bi zamanlar dinleyen kesimle belli bi yerden sonra dinlemeye baslayan ve sarkılarında neden bahsettiğini bile anlamayan belli kesim arasında büyük fark var.bu durum hoşlarına gider mi gitmez mi bilemem....tabi sen sadık bi dinleyicisisindir, buna da saygı duyarım.ama ben değilim ve bana artık itici geliyorlar....
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

türkiyedeki müzik piyasasında tarzı kendien özgü duruşu olan bi grup arıyosak bu mor ve ötesi olabilir ve bi grup insan kendi müziklerini yapıyosa biz onlara piyasa müziği yapıyo diyemeyiz. iyiki varsın mor ve ötesi 8)
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

zevk meselesi sonuçta. bence olmasalar da olurdu...
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

ŞUNA KATILIRIM..beyaz şarkısını bilmeden cambazı dinleyip oda sırf klibi olduğu için mor ve ötesi hayranı olanlar var..(hoş daha mutlu olamam ında klibi vardı ama..)ilk albümü sanıp cambazda anlatılan kişinin kim olduğunu bilmeyenlerde var..ama bu mor ve ötesinin suçu değilkiiiiiiii
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

eee tabi adamlar tanındılar... sohret oldular... olcak o kadar ama ben sevmedim mor ve gerisi ni yaa... gerisi mi dedim... pardon yaa ötesi... yani mor ve ötesi...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

seyytan yazdı:eee tabi adamlar tanındılar... sohret oldular... olcak o kadar ama ben sevmedim mor ve gerisi ni yaa... gerisi mi dedim... pardon yaa ötesi... yani mor ve ötesi...
ehuhehehehe aklıma şahan gökbakar'ın berkut tiplemesindeki bi skeci geldi.
orda da Mor ve Zambaklar diye geçiyordu isim :lol:
witch03
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen witch03 »

herkesi beyendği bi grup wardır yani.. bnce dalga geçilmesi hç hoş deil! :twisted:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

dalga geçmekten ziyade latife etmek bizimki..
benim mod'luk yaptığım bir sitenin adında morveötesi geçer..
iyi insanlardır da aynı zamanda..
ve dediğin gibi herkesin beğendiği birileri vardır...
yanlış anladıysan üzgünüm ;)
heavenandhell
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen heavenandhell »

dinlemeyi tercih etmediğim bir grup olmasına rağmen aslında fikret kızıloka ait olan ''sevda çiçegi''ni çok güzel yorumladıklarını söyleyebilirim
uyuzz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen uyuzz »

mor ve ötesi çok başarılı bi gup.hele ndünya yalan sylüyor albümü .bi harika. her zaman dünya yalan sölüyoırdaki gibi başarılı olurlar dilerim.bide çilekeşle düet yapsalar nasıl olur acaba onu merak ediyorum
derinmavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen derinmavi »

ben artik mor ve ötesi dinlemekten biktim.bi anda popüler olüp cabük bezdirrdiler.son albümde debi şeyleri derinden söylemek yerine çiğirmayı tercih etmişler.
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

adamlar aynı müziği yapıyo bence objektif bakamıyosunuz.ne yani popüler olmamak için ne yapsınlar onu anlamıyorum.iyi müzik yapıyolar ve dikkat çekiyolar.popüler olmak için her şova çıktıklarını görmedim hatta hatta klipleri bile çok fazla dönmüyo bunun neresinde popülerlik onu anlamadım.ayrıca popülerlik kötü bişi değilki bunu kullanış şekli popülerliği iyi yada kötü yapar bence.ve yine bence mor ve ötesi iyi yolda.bu benim şahsi fikrim.beyenmeyende dinlemez olur biter :wink: