Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Güzel Sözler

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet basmadı jeton köşeli herhal :lol: :lol: ama olsun açıklamamızı yaparıs
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Abi ne alaka ya ben arı olmak istemiyorum bire çok insan arılardan korkar kelebekde çiçekleri çiçek yapar ::)
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Arkadaşlar konu "Güzel Sözler" Bir hatırlatayım dedim... :idea:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

wolfs arkadaşım sen bu zekayla yaşamassın tartışılan konu silentin söylediği bir sözü serseri arkadaşımıza bir türlü anlatmamız yani arkadaşımız kafası basmıyor bizde ona basıyoruz o bakımdan konu içi yani
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:shock: :shock: :shock: Dostum benim kafa basıyor ama anlatamıyorum ya be arı olmak istemiyorum ya olmıyacam işte ben kelebek olmak istiyorum zorlamayın beni arı yapamazsınız :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Bir insanı olduğundan farklı göstermek o insanın safkanlığını bozmak bir insana yapılacak en büyük kötülüktür

(bu sözle artık konuya döndük pls sana söz söylemiyorum o seviyeye kadar inmeyeceğim sirseri)
serseri

Mesaj gönderen serseri »

işte bu be

Seni ne kalbimle nede aklımla sevdim seni bütün ruhumla sevdim olurya bir gün kalp durur aklı unutur ama ruhum ebedidir ne durur nede unutur :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:shock: :shock:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

neeeeeeeeeeee?

Sen konuya Döndük demedin mi ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bende Konuya Dönemeye Çalıştım :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

seni dün sevmedim çünkü dünler hep yok olacak seni bugünde sevmediğim çünkü buğünlerde hep yok olacak seni yarında sevmeyeceğim çünkü yarın yeni bir sevgili bulacam :P
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Klasik bir sözü cevirmişsin güzel olmuş tututum bu sözü :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ee kim söyledi ben tabiki tutacaksın eyval.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

seviyorum seni,ekmeği tuza banıp,yer gibi
geceleyin ateşler içinde uyanarak,ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi,
ne zaman seni düşünsemibir ceylan suiçmeye iner,cayırları büyürken görürüm gülüm,her sabah,her akşam seninle,yeşil bir zeytin tanesi bir parca mavi deniz alır beni.....
serseri

Mesaj gönderen serseri »

onur akın'nın sevdiğim bir parçası ama güzel söz olarak algılayamayız biz buna güzel bir şarkı sözü diyelim
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

sana bi kıyak :)

-bölde
bölde ver yüreğinin yarısını
seninle güler
seninle ölürüm...