Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Murat Göğebakan

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

arkadaşım sana kesinlikle katılıorum..f.d. ile asla kıyaslamayın bencede...ikiside harıka insanlar...ama konular aşk olsa bile ..farklı aşklar..murat göğebakan ın her şarkısı ağlatabilir..ama f.d. çok düşündürüo..
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

sewmiyorum ben bu adamı... yalnız sohbeti iyi yani en azından tv programlarında öyle görünüyor.. herşey dünya barışı insan sevgili için falan filan... gerçekten takdir etmiştim bu onu hakkındaki görüşlerini.. ama bence dinlenecek biri değil..
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

murat gogebakan ı hep duygusal oldugum donemlerde dınlemısıdır.unuturmuyum senı,turnalar,vb. nıce sarkısı guzeldır.elestıen arkadaslarada bı tavsıyem onuda fd gıbı (karsılastırma yapmıyorum yanlıs anlasılmasın) baska yonlerı ıcın degıl yaptıgı ıs ıcın degerlendırırsek onu daha ıyı sekılde yorumlamıs oluruz.saygılar.
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

PEK SIK DİNLEMESEM DE YİNE DE ARA SIRA DİNLERİM.SONUÇTA AYNI MAHALLENİN ÇOCUKLARINDA DA YER ALDIĞI İÇİN...İÇTEN VE DÜRÜST BİRİSİ BENCE.ŞİİRLERİ GÜZEL YORUMLUYOR.YEDİ TANE ALBÜMÜ VAR AMA BEN SADECE SON ÜÇ ALBÜMÜNDEN ÇOK AZINI BİLİYORUM.AY YÜZLÜM, VAZGEÇİLMİYOR, ,NAMUS BELASI,YARALI,SULTANIM,SANA OLAN AŞKIM ŞAHİT...GİBİ.AYRICA CEM KARACAIN PARÇALARINI DA ÇOK GÜZEL YORUMLADI BENCE.ZATEN TÜRKİYEDE SESİ VE YORUMU CEM KARACAYA EN ÇOK BENZEYENLERDEN BİR TANESİ...BAŞARILI OLMASAYDI BU KADAR ÇOK SEVENİ VE DİNLEYENİ OLMAZDI BENCE...ROCK MÜZİK YAPMAYA DEVAM EDER İNŞALLAH...YAPTIĞI HER İŞE SAYGI DUYARIM.......NE DE OLSA O DA ADANALI ÇÜNKÜ....... :roll: :wink:
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

Murat Göğebakan'ın hakkını yememek lazım. Çok iyi bir sanatçı ayyüzlüm şarkısıda çok güzel.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Yeni Albüm "SEVGİLİYE"

Mesaj gönderen haldunbar »

Üstadın yeni albümü "Sevgiliye" çıkmış, farkında değiliz. İçinde yine kendi tarzında sağlam parçalar var. Bunun dışında albümde Barış Manço'nun "Gülpempe" ve Yeliz'in "Bu ne dünya kardeşim" şarkılarının Murat Göğebakan yorumları var. "Aşk", "Sen Yoktun" ve klip parçası "Güz Gülleri" dikkat çeken parçalar. Üstada hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Tabi bir de korsana hayır diyorum... :wink: