Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Teoman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

her albümüyle biraz daha itici geliyor bana.kalitesini gittikce düsürüyor.halbuki ilk zamanlar cok severdim kendisini.zaten bi kardelen, o , papatya tadında değil artık sarkıları.yada ben o tadı alamıyorum niyeyse...
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

ben bugüne dek sadece"gemiler"i ondan dinlemeyi sevdim.. başka da hiç bi şarkısını beğenmem.. tarzım değil sanırım...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

neden se oldum olaı sevemedim teo yu yaaa... ama gonulcelen sarkısını dinlerim... zaten o da bir kitap ismidir... ama yazarını hatırlayamadım... kusura bakmayın...
defne
Üye
Üye

Mesaj gönderen defne »

en sinir olduğum da bi klibinde agzını kocaman açıp dişlerini gostermesi...
cok korkardım
:cry:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

seyytan yazdı:neden se oldum olaı sevemedim teo yu yaaa... ama gonulcelen sarkısını dinlerim... zaten o da bir kitap ismidir... ama yazarını hatırlayamadım... kusura bakmayın...
seyytan gönülçelen kitabının yazarının ismi Jerome David SALINGER
hatırlayamamışsın,yardımcı olayım dedim :wink: yazarın bir diğer ünlü romanının adı da "çavdar tarlasında çocuklar"
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

yaptığı müzikte zamanla sertleşen bi rock müzik şarkıcısıdır eskiden pop yapıyodu ama şu an rock yapıyo ilk kasetinden beri severim kendisini ki bir ara bitti falan sandıydık üretkenlik olarak ama bizi utandırdı :!: :!:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

defne yazdı:en sinir olduğum da bi klibinde agzını kocaman açıp dişlerini gostermesi...
cok korkardım
:cry:
o sadece şarkı sölüyo başka amacı yok korkmana gerek yok :lol:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

saol emrepark ilgine... yardım oldugun icin tesekkur ederim... buna ihtiyacım vardı..
delisugar
Üye
Üye

Mesaj gönderen delisugar »

Teoman'ın kendisini pek sevmesemde şarkılarını severek dinlerim. gerçekten iyi yazıyo ve yorumluyo bence....
defne
Üye
Üye

Mesaj gönderen defne »

delisugar Tarih: Cuma, Ağustos 25, 2006 20:08

--------------------------------------------------------------------------------

Teoman'ın kendisini pek sevmesemde şarkılarını severek dinlerim. gerçekten iyi yazıyo ve yorumluyo bence....
teomana sinir olduğumu söyleyince herkes bunu diyo,, bunu dikkate alıp dinlemeye çalışıyorum ama yok yok... gene sevmiyorum etkileyici bi tarafını göremiyorum...
defne
Üye
Üye

Mesaj gönderen defne »

o klibinde korkmamak elimde değil,,, napim :(
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bence tartışılması gereksiz kişilerden biridir teoman. kim ne derse desin bi haluk levent, bi feridun düzağaç gibi aynı jenerasyonun adamıdır ve bu adamları birbirinden ayrı tutamayız. tamam tarzı veya tavrı itibariyle sevilmeyebilir ancak şu an sevdiğim şarkılarını yazmaya kalksam uzun bir liste oluşturacağımdan fazlasıyla eminim. tüm şarkıları var elimde, teomanı iyi bilirim, severim, dinlerim :wink:
melodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen melodi »

yaptığı müziği çok beğeniyorum yazdığı sözlerde insan kendini bulabiliyo güçlü bi yoruma sahip.
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

bir iskambil falında çıkmştık birbirimize...o güzel kupa kızıydı sinek valesiydim bense...gece yarısı o perşembe rastladım köprü üstünde..''ağlama'' dedim o ağladı trabzanlardan indiğimde...
''saçların mı ıslak yoksa ıslakmı yaşamak'' dedim senın için rüzgarda hep yağmır mu var..gözlerin mi daldı yoksa sıkıldınmı sorulardan hiç geçmes mi gözlerinden bu sonbahar.... :cry: :cry:
papatya
Üye
Üye
İsim: derya

Mesaj gönderen papatya »

oooo durmuş kimi tartışıyosunuz.Aynı jenerasyon yada aynı tarz vs. olabilir ama Feridun Düzağaç'la kıyaslamamalısın bence :wink:
onun yeri apayrı.Ayrıca teomanın şarkılarından güzel olan 3-5 tane var.fazla yok