Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KIRAÇ

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

kıraç piyasa müziği yapmayan ve geldiği noktaya herhangi bir polemiği kullanmadan gelen bi " sanatçıdır " ki kendisini ilk albümünden beri dinlerim ayrıca cem karacaya hiç bir kötü demeci olmamıştır hatta kendisini cem karaca o kadar çok severdi ki anadolu rock müziğin yeni neferi olarak ilan etmiştir kıraç ı hatta cem karaca kendisiyle özdeşleşmiş olan şapkasını kıraca hediye etmiştir ( bkz: resimdeki gözyaşları klibinde ki şapka) kıracın son zamanlarda ona buna laf atmasını ben de tasvip etmiyorum ama kendisinin kredisi sonsuzdur bana ait zihniyette... :lol:
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

hazan yazdı:kıraç özel bi adam, biz özel adamları seçmeyi bilen bir grubuz uzun zamandır bunu farkettim
sende özel birisin benim için :roll: :twisted: :lol: :shock:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

yasemin

Mesaj gönderen hazan »

teşekkür ederim kararlı arkadaşım, :idea:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

:D :D :D
emotion
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: erkan

Re: KIRAÇ

Mesaj gönderen emotion »

ben de k.maraş'lıyım.kıraç'ın hemşehrisi yani.bu yüzden diye söylemiyorum, rock müziğin hakkını bir fd bir de kıraç veriyor.diğer sanatçılar alınmaın lütfennn :)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Re: KIRAÇ

Mesaj gönderen seyytan »

emotion yazdı:ben de k.maraş'lıyım.kıraç'ın hemşehrisi yani.bu yüzden diye söylemiyorum, rock müziğin hakkını bir fd bir de kıraç veriyor.diğer sanatçılar alınmaın lütfennn :)

hadii yaa baksen yaa.. kırac dogmadan rock muzik diye 1 muzik tarzı yok tu herhalde... :) yaaa bırakın bu isleri yaa rock muzigin babası erkin koray dır.. barıs manco ve cem karaca yı ise tek gecerim... :evil:
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

kıraç muhteşem müzik yapıyo bence... en sevdiğim şarkısı "yıllar sonra"...
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

kıraçççç ya bi ara ne dinlerdik...hala da dinleriz ama öss günleri gibi değil :lol: müzikler süper ses de,düzenlemeler aynen (çalıştığı insanlar da mükemmel (cengiz köroğlu,namık nagdaliev)...
canlı performansıyla hayal kırıklığına uğrsam da ikincisinde hemen kendime getirdi beni :)
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

..çıktıından beri harıkydı..hala da öyle. ve öyle olucak... :rock:
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Kiracin cok güzel beste ve güfteleri var. Bi kez canli olarak izleyebildim ve muhtesem bir sahne performansiyl karsilastim... ama artik ufacik tefecik yenilikler yapsa hic fena olmayacak gibi geliyor bana... olay hafif monotonlasti :?
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

evet dediğin gibi canlı performansı çok guzel....büyük küçük herkesi yerınden oynatabilio.....
memed
Üye
Üye

Mesaj gönderen memed »

Türkiyedeki sanatçılar arasında efendi,kişilik,ahlak ve saygınlık bakımından üst sıralarda bulunan bir insan ve ben onu her daim takdir eder ve bütün parçalarını dinlemeye özen gösteririm özellikle dizi ve film müzikleri çok etkileyici bence
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

severim genel olarak kıraç'ı. sanatçılığına sözüm yok gerçekten ama efendilik vb.kavramlar konusunda bişey diyemem.. yani bu ara gelen geçenle tartışıyor.

medyada fazla polemiklerle gündeme geliyor ama bu hoşuma gitmiyor
En son sinan tarafından Cumartesi, Ağustos 19, 2006 12:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
~
ansızın gelecek gibisin..
memed
Üye
Üye

Mesaj gönderen memed »

Evet sinan bende senin gibi medyada aptalca şeylerle insan karşısına cıkan kim olursa olsun sevmem ama illaki kıraçın damarına biri basmıştır incele ve boş olmadıgını fark edersın kardeş çünkü ben en azından 6 senedir kıraçı takip ederim ve böyle bir hataya düşmedi benim gözümde :!:
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

KIRAÇ BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL SANATÇILARDAN TEKİ HELE RAZIYSAN GEL