Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Barış Manço

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet... BARIŞ MANCO LOJİ demek hayat böyle işte... cem karaca nın dediği gibi işte geldik gidiyoruz... barıs manco ya allah tan rahmet diliyorum... hayranlarına başsağliği diliyorum...
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Kim diyebilir ki Barış Manço'yla büyümedik ya da bizim hayatımıza bir şeyler katmadı.. Çok büyük bir insandı,öldü ve tüm ülkeyi hatta dünyayı gözü yaşlı bıraktı
Hemşerim memleket nere
Bu dünya benim memleket
İyi kalpli mükemmel bir insandı bence keşke ölmeseydi çünkü doldurulmaz bir boşluk bıraktı arkasında
Unutmak kolay demiştin alışırsın demiştin
Öyleyse sen unut BİZİ yeter ki BİZDEN bekleme..
Allah rahmet eylesin..
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

türkiyenin gördüğü tam anlamıyla sanatçı duruşuna sahip tek insanıdır 7 den 77 hangimiz izlemedi asya ayvrupa evliay çelebiden sonra bildiğimiz tek türk gezginidir mükemmel bi insandır şarkılarıyla çağı aşmış bi insan öldüğünde başsağlığı için mektup yazmıştım eşi lale manço cevap yazmıştı çok etkilenmiştim vesselam
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

barış manço türk rockının efsanesidir ALLAH RAHMET EYLESİN
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

o gitti diye güller açmıyo artık gülpembe..
sadece gökyüzü Barış mavisini bulduğunda açacaklar..
dünyanın dört bir yanında masum insanların, özellikle çocukların öldürülmediği günlerde..
iyi ki daha fazla yaşayıp bu günleri görmedi Barış abi..
sen gittiğinden beri hiç gelmedi buralara "BARIŞ" abi..
özlüyoruz seni.. gel artık..
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

mançoloji albümünün kapağında 'o bizi çok sevmişti' yazıyordu.gerçekten de öyle...allah rahmet eylesin.
heavenandhell
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen heavenandhell »

gerçek bir sanatçı bence.sanatçıydı demiyorum çünkü gerçek sanatçıların ölecegine inanmıyorum.zaten ona da ölümü yakıştıramıyorum.veee arkadaşım eşek parçasını hala severek dinliyorum :lol:
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

Barış Manço'yu ben hayal meyal hatırlıyorum, 7'den 77'ye programlarinda... Çok küçüktüm ama o programı çok severdim. Onu kaybettigimiz gün annemin ağladığını hatırlıyorum; hiç bir sanatçı için boyle ağlamamıştı :cry:

Sanki çok yakınımızı kaybetmiş gibi gözü yaşlıydı annemin... :cry:
Allah rahmet eylesin, geride bize o güzel şarkıları kaldı. En sevdiğim parçası ise vefatından önce son bestesi :arrow: "40. Yıl" ...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

barıs manco nun 7 den 77 ye programının 17.02.1995 tarihindeki yanınını tRt 1 kanalından bugun izledim... hemde aglıyarak izledim... :cry: cok uzuldum yaa barıs abi gibi bir tane daha insan gelirmi yaa... :(
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Okulumun ilk gününde kendimi celebi misali yüksek biryerden atip ucmaya calistim. Bu deneme (dogal olarak) bekledigim gibi sonuclanmadi ve ben bacagimi kirdim. Hastanede beni iki ay alcili bir zaman bekliyordu. Ailemin disinda yanimda olan tek kisi baris mancoydu, onun sarkilarini dinleyerek gecirdim o igrenc günlerimi!!! Detoneydi, ama yinede bi'taneydi!!!
:rock:
panda
Üye
Üye

Mesaj gönderen panda »

bi daha böylesi gelmez...O kadar iyi biriydi ki...Onu çocok programlarında da görüyorduk!Ama çocukla çocuk büyükle büyük olmayı çok iyi başarıyordu!...O sadece bunlardan ibater değil!..Anlatılacak o kadar çok şey var ki...Böyle insanlar sadece 1 defa dünyaya gelir!Onun gibisi de olmaz bi daha!...Onu hiçbir zaman unutmayacağız!...
tinazter
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen tinazter »

sanatçılarımız arasında bence en farklısı oydu
şarkıları, görünüşü, yaptıkları
tam bir sanatçı
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

fd yi sevmemi sağlayan en büyük etkenlerden biri barış manço ya benzemesidir. Müziğiyle sözleriyle... Rahmet ile kendisini anıyorum. :cry:
(GÜZ YAĞMURLARIYLA BİRGÜN GÖÇTÜN GİTTİN. İNANAMADIK BARIŞ ABİ) :cry:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

Barıs Manco tam bir SANATCI idi...
nuno
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nuno »

Barış MANÇO gelmiş geçmiş en büyük sanatçılardan biridri bence tam anlamıyla bi insandı biz hepimiz onunla büyüdük öldüğü zaman çok kötü olmuştum çok seviyorum onu Allah rahmet eylesin