Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PİNHANİ

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
andmaiyesi
Üye
Üye

PİNHANİ

Mesaj gönderen andmaiyesi »

PİNHANİ GRUBUNU İSTANBULDA ADLI PARÇA VE KLİBİYLE TANIDIK.BEN ÇOK SEVDİM,YA SİZ?
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

izlemedim hiç, dahası duymuşluğum da yok :roll:
~
ansızın gelecek gibisin..
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

ben daha dün öğrendim öyle bir grubun olduğunu... iyi bir gruba benziyo... "yıldızlar" ve "istanbul'da" şarkıları güzel... :wink:
delisugar
Üye
Üye

Mesaj gönderen delisugar »

bende bi arkadaşım sayesinde tanıdım. sitelerine koydukları üç parçayı dinledim ve hemen albümlerini edindim. gerçekten başarılı bir grup seslerini ve şarkılarını çok beğendim. ne diyim başarılar... :D
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

bana da bir arkadasim İstanbulda adlı şarkısını gönderdi... cok begendim :) onun sayesinde tanidim, hic bir bilgim yoktu aslinda adini bile duymamistim
DrAmAQuEen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen DrAmAQuEen »

ben nasıl büyük adam olucam çok güzeelll :)
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

İSTANBUL'DA VE HELE Bİ GEL PARÇALARINI BİLİYORUM SADECE :( :) AMA HEPSİDE ÇOK GÜZEL DOĞRUSU.............BAŞARILAR DİLERİM KENDİLERİNE........
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Grubun ilk başLarda "dön bak dünyaya" isimLi şarkısını biLiyordum.. Ama 3 eyLüL miniatürk de bütün şarkıLarını dinLeme fırsatını buLdum.. Gerçekten başarıLı oLacağına inandığım bir grup.. 3 eyLüL'de sahnede biraz gergin duruyorLardı.. :) Ama arkaLarında Akın ELDES gibi virtüöz vardı.. Ki sonradan öğrendim Akın ELDES gruba dahiLmiş.. OnLar için büyük bir şans bence.. iLeriki günLerde hep birLike göreceğiz.. :)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

kimsenin pinhaniyi bilmiyor olmasına şaşırdım doğrusu :shock:
neyse, güzel insanlar ve güzel müzik yapıyorlar, İstanbulda adlı şarkısını herkes beğenecektir bence.. dinleyin derim...
angel
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen angel »

PİNHANİ.....süper bir grup! Müzik ve şarkı sözleri harika. Kırılgan bir ses tonu yani bana öyle geldi çoook hoş herkese tavsiye edilir!

içinden geleni söyle , kalırsa yazık olur
hayata küsüverirsin , hüzünler seni bulur
bişeyler yapabilirsem güzel gözlerin için
başından geçeni anlat , masaldır benim için
Winston
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Martin

Mesaj gönderen Winston »

özür dilerim ama akın eldes pinhani'ye dahil değil albümde çok emeği geçen biridir. doğal olarak albümdeki hissiyatı başka bir gitaristin veremeyeceği düşünülürse konserlerde de grubu yalnız bırakmamaktadır...
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

hiç izlemedim ama şarkıyı çok beğendim bence birkaç sene sonra da anılacak bir grup 3 günlüklere benzemiyo ama tabi bu yalnızca benim yorumum bence hiç fena değiller başka şarkıları var mı yada nasıl bilmiyorum ama böyle şarkılarla devam etmelerini diliyorum..
floydian
Üye
Üye

Mesaj gönderen floydian »

dün yüxexes in tekrar yayınında gördüm. gerçekten başarılı olacak gibi görünen bir topluluk.
akın eldes de biraz şans eseri de olsa bu gruba dahilmiş. gerçekten onlar için büyük şans.demolarınızı göstermeye gittiğiniz usta sizin gruba dahil oluyor. çok büyük bir şans ve onur bu bence.

başarılıar diliyorum pinhani topluluğuna. bize böyle güzel eserler sunsunlar hep.
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

iyi iyi ninni kıvamında diyorum ben pinhani nin müziğine...
ama farklı bir tarz kesinlikle dinlenmeli...
günümüzde böyle taklitten uzak yeni gruplara rastlamak çok zor...
melodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen melodi »

evet bende çok beğendim özellikle albümlerinde cem aksel ve akın eldesle beraber çalışmışlar çok başarılı buldum dinlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim!!!