Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ödev ve tezler

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Ödev ve tezler

Mesaj gönderen Bugfixed »

arkadaşlar okullar açılıyor. tez ödev devri balşıyor. eğer ödeve ihtiyacı olan olursa buraya yazsın bulabilirsek ekleriz.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ya birde siz hatirlatib su yarama tuz basmayin ben okuldan ,ve okuldaki insanlardan nefret ederim hayatimin hic bir gunu severek okula gitmedim soylemesi ayib ama iyi bir ogrenciyim dersleri calismakdanda tenbellik yapmam ama bir turlu okul ismi gelende mideme dokunur
ben bir zaman kaybiyim
beni bos ver hocam
duslerimden gecenleri
kitablarda bulamicam
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 6, 2004 01:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

:shock:
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

ya bak sende her kes gibi sasirdin soyledim okuldan nefret ediyorum :twisted: :evil:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

niye demiyeceğim ilgimi çekmiyor lakin okulu sevmeme mi yoksa dersleri sevmememi burayı bilmek lazım.
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

daha cok okuldan derslerde sacma sapan seyler ya buranin egitim sistemi cok kotu hem oyretmenlerr cellata benziyor insan korkuyor
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

büyüyünce unutursun boşver :wink:
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

:evil: :twisted:
crazy

Mesaj gönderen crazy »

kara düş okul açılmadan mılletın havasını kaçırma yavaş yavaş alıştıra alıştıra sole sene yureklerıne ındırecenhaksızxmıyım(haksızsak saygı duyarız) :lol: :roll:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

yaw on sene oku deseler gene okurum okulu niye sevmezler anlam veremiyorum okulda ikende çok severdim. :)
buralarsoguk

o zaman gel benim yerime oku :lol:
buralarsoguk

su sakayi bir yana birakalim su egitim sistemi cok sacma 6,7 yasindan okula git sonra liseyi bitir bakalim ilk yil kazanacakmisin mal gibi oku sonra bakalim hic istedigin bolumu bile kazanacaksin 28,30 da da bitir eyer sonuna kadar gitsen elbette sonra bu yasdan sonra genclik gecirecegiz yoksa cocukluk mu daha ne enerji kaldi ki adamda belki teknolojiden bir sey bileceksin ama yasamdan hic cun su derslerde hayat bilgisi anlaminda bir sey yok yasam dersi oyretilmiyor ve insanlar hayata girdikleri zaman korkuyorlar yani fd soyledigi gibi cocuklarin hayata karsi daha cok hazirlanmasi gerekir ama manesef nerde su derslerde her bir sey var bunun disinda ben cocukluk devrani isminde bir sey gecirdigimi hatirlamiyorum cun ilk okuldan iyi bir oyrenci olmak icin mal gibi okurdum allah sonumuzu hayir etsin
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Sonuna kadar katılıyorum ama eğitimsiz bir gençlikle yetişen bir toplumun geleceği hiç aydınlık olmaz
buralarsoguk

egitim olsun ama dedigim gibi insanin derdine deyen bir seyler oyretsinler