Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

kim yaptı dersiniz? katil kim?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Arfi

kim yaptı dersiniz? katil kim?

Mesaj gönderen Arfi »

kim yaptı dersiniz rusyadaki çocukları çeçen teroristler mi yoksa rus komando bozuntuları mı öldürdü?
katil kim ?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

hepsi .
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

bunları yapan ınsan olmaz olamaz bunlar serefsız allahından bulsunlar
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ruslar ondan daha kotusunu turklere yaptilar bir milletin 63 bin aydinin yani ogretmen yazar ve cocuklarini oldursen omillet zor kalkip kulturunu saklar ruslar bunu az lara yapdilar ve boyle rahatda oldurmediler derilerini soya soya yapdilar eski liderleride dunyada ne kadar turk varsa yerden silinsin demisdi belki uzaktan bakanda bu afedilmeli ama bir savas cocugu olsaniz bunu iyi anlarsiniz hayat acimasiz ve her sey karsilikli olmali ama biz ruslarin cezasini veremediz ama verdiler biraz tabi belki cok cocuklar olmus ama onlar bizim cocuklarimiza daha kotusunu yapdilar anelerin karniin kesib cocuklarini oldurduler bu olaya hic uzulmedim hic
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

valla buralarsoguk ne olursa olsun orada masun çocuklarda var idi. her ne olursa olsun terörün her türlüsü kötüdür. Onlar yaptı ise daha kötüsünü çeçenlerde yaparak onlardan farkı kalmadı biliyormusun.
buralarsoguk

335 insan 63 binin karsinda :shock:
Arfi

Mesaj gönderen Arfi »

der ki şairin biri kötülüğe kötülükle karşılık verirsen senin kötüden ne farkın kalır?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

şerefsizler öldürmüştür başka kim olakiğ bu kadar cani şerefsizdir bayan arkadaşlar dan kullandığım kelimeler için özür diliyorum
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Flower sen bence haklısın. Masum çocuklar da var! Ama asıl suç bende devlet başlarındakilerde!...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Ya suçlu ortada neyi araştırmaya çalışıyorsunuz ki...!

Suçlu: İnsanlığı unutmuş gözlerini kan bulmış insan kılığına girmiş yaratıklarda... :!:
KinG_Of_WolFs

:

muhaa bu güzeldi :idea: :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Hepsini Ben Öldürdüm
buralarsoguk

:lol:
KinG_Of_WolFs