Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Teoman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

oooo durmuş kimi tartışıyosunuz.Aynı jenerasyon yada aynı tarz vs. olabilir ama Feridun Düzağaç'la kıyaslamamalısın bence
onun yeri apayrı.Ayrıca teomanın şarkılarından güzel olan 3-5 tane var.fazla yok
sana göre güzel, bana göre güzel, ona göre, şuna buna göre güzel farklıdır.
bu kesin yargılı tavrını anlamak mümkün değil..
sen 3-5 güzel şarkısı var dedin diye doğru bu mu oluyor :idea:

neyse şimdi "güzel ve doğru" kavramlarını tartışmaya kalksak konunun özünden sapmış oluruz..
en büyük sensin paptya :idea:
papatya
Üye
Üye
İsim: derya

Mesaj gönderen papatya »

enbüyük sensin papatya derken neyi vurguladın anlamadım ama haklısın tabi herkesin zevkleri farklıdır herkes beğenmeye mecbur değil... :!:
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

NE EKMEK NE DE SU,GEMİLER,KARDELEN,PARAMPARÇA,NEFES NEFESE,GÜZEL BİR GÜN,GÖKDELENLER,RÜZGAR GÜLÜ GİBİ SADECE BAZI PARÇALARINI DİNLERİM O KADAR.PEK SEVMEM...
hopkolik
Üye
Üye
İsim: özen

Mesaj gönderen hopkolik »

feridun abiden sonraaa dinlediği vee çok sevdiğim 2. kişidirrr.izmirr konserlerini özledi yaaaa :(
schizophrenia
Üye
Üye

Mesaj gönderen schizophrenia »

dinlemiyorum şarkılarını
panda
Üye
Üye

Mesaj gönderen panda »

Süper şarkıları var.Ve yorumu da süper.....
anemon
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen anemon »

TEO BİRTANEDİR BENİM İÇİN......SÖZLERİ ŞARKILAR HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL.... :wink:
anemon
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen anemon »

CANIM O BENİM ÇOK SEVİYORUM ŞARKILARINI...ÖZELLİKLE SÖZLERİ...BU KADAR ÇOK İÇMESE KEŞKE... :( :cry:
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

son zamanLarda en çok dinLediğim şarkıLarı
tesadüfLer
keLimeLer
kardeLen
iki yabancı

seviyorum ben bu adamı ve şarkıLarını da .....

Daha gerçek yaLanLarım doğruLarından
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

düşünce yapısı ve karakteri beni ilgilendirmez ben yaptığı sanata bakarım ve sanatında da gayet başarılı kimi şarkıları çok sert kimileride çok uysal bence harika favorim kupa kızı ve sinek valesi ve dursun dünya..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

ben de 'kupa kızı & sinek valesi'ni ve 'iki yabancı'yı seviyorum. kişi olarak tabi ki serbesttir ne yaparsa yapsın. bizim bu şeyimizi anlamıyorum yani hayransın diye sana mı uyacak adam(kadın?) :)
~
ansızın gelecek gibisin..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

"iki yabancı" ( şeboyla düet olanı)" , "istasyon insanları" ve "istanbul'da sonbahar"
hiç bir sanatçı yada hayranlık duyulan hiçbir kişi istediğimiz kalıba giremez. insanları olduğu gibi sevmek ve kabullenmek gerekir . tıpkı kendimize yapaılmasını istediğimiz gibi dimi :wink:
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

aksiyondaki röportajıyla beni hayrete düşürmüş olan insan:

-Ölümden sonra bir hayatın varlığına inanıyor musunuz?

Umarım vardır. Cennete gitmek isterim.

-4 yıl önce "İnanç ve inançsızlık arasında gidip geliyorum." diyordunuz. Bu savrulma, hali hazırda ne durumda?

Hayatım boyunca, ateizm ile aşırı inanç arasında gidip geldim. Ben başıma gelen her negatif olayda kendime en yakın olarak Allah’ı bulduğum için ona inanıyorum. O kadar yalnız bir çocuktum ki, kimseyle hiçbir şey paylaşmazdım. O zaman diyalog kurabileceğiniz tek güç Allah oluyor. Benimle ilgili en çok şeyi bilen, Allah. O’nu seviyorum.

-"Hz. Muhammed zamanında yaşasaydım, onun etrafındakilerden olurdum” diyorsunuz. Neden?

Benim tarihte sevdiğim bir şahsiyet, o. Çocukluğumda din konusunda taktığım bir dönemim de var. Kur’an Kursu’na da gittim. Eskiden Arapça da okuyordum. Aslında Kur’an diliyle ilgili geçtiğimiz günlerde tekrar bir kitap aldım. Hatırlayayım istedim. Unutmuşum. Hz. Muhammed’i Allah’ın Resulü olmasının yanında iyi bir sosyal planlamacı veya mühendis olarak da gördüğümden; onun çağdaşlarının fersah fersah ötesinde bir insan olduğunu düşünürüm. Döneminde yaşasaydım, etrafındakilerden biri olurdum. Hz. Muhammed ve öğretisi benim dünyaya bakışımı oluşturan şeylerden birisi. Benim hamurum orası.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

şimdi beni de şaşırtmış oldu :shock:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
yalnizligimsanaemanet
Üye