Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Teoman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

beni de vay bee :shock:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

ne yalan söyliyim ben teomandan böyle bi cevap beklerdim
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

röpörtajın tamamı aksiyon.com.tr bulabilirsiniz.
papatya
Üye
Üye
İsim: derya

Mesaj gönderen papatya »

açıkçası bende çok şaşırdım bu cevaplara ama biz insanları sadece gördüğümüz yönleriyle eleştirmeye yatkın bi toplum olduğumuz için bu cevaba hepimiz çok şaşırdık.insanların birde bilmediğimiz, görmediğimiz yönleri olduğunu hep unutuyoruz.Ön yargılı oolduğumuz için insanları hep yanlış tanıyoruz :!: :!: :!:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

açıkçası bende çok şaşırdım bu cevaplara ama biz insanları sadece gördüğümüz yönleriyle eleştirmeye yatkın bi toplum olduğumuz için bu cevaba hepimiz çok şaşırdık.insanların birde bilmediğimiz, görmediğimiz yönleri olduğunu hep unutuyoruz.Ön yargılı oolduğumuz için insanları hep yanlış tanıyoruz :!: :!: :!:
+ 1
:wink:
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

insan çoğunluğun müslüman olduğu bi ülkede yaşayınca,çevreden aykırı gibi gözüksede bulunduğu topraklar ister istemez etinden sütünden veriyor...teomanda bunun dışında kalmamış çok normal..sevdiğim şarkıları da vardır teomanın...ya bi de bana hep teomanla şebnem ferah abla kardeşmiş gibi gelmiştir nedense:))
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

bunun sebebi çok uzun süredir arkadaş olmalarındandır sanırım. çünkü Şebnem Ferah Volvox grubundayken bi rock festivalinde Teoman da çıkmıştı sahneye. 1996 daydı yalnış hatırlamıyorsam
~
ansızın gelecek gibisin..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

bi de birlikte düetleri falanda var ya ondan..teoman albümlerinde şebnemle birlikte söylüyo ama hiç bi şebnem albümünde teomana rastlamadım:)
secilnesli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen secilnesli »

teoman bu söylemiştir ilk albümleri süperdi ama son 2 albümü müzil olarak begenmedim zaten son zamanlarda haretlerinide pek begenmiyorum
biryorgunerkek
Üye
Üye
İsim: aLp

Mesaj gönderen biryorgunerkek »

son albümde aşk kırıntıları, kim ve terlemeden sevişenler güzel olmuş.
Jwill
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Jwill »

Teomanın diğer müzisyenlere karşı en büyük avantajı kendisinin küçüklüğünden beri çokça kültürel donanıma sahip olması.Bülent Ortaçgilden,Feridun Düzağaça en az onun kadar güzel sözler yazabilen isimler var ama konuşurken anlatmak istediklerini onun kadar güzel ifade edebilen ve de tüm bunlara bu kadar kafa yormuş başka bir adam yok.Teoman samimiyetsizliğinde bir nevi samimi olduğunun farkındalığında çelişkiler oyunu oynuyor.Bir gün bi konuda fikrini açıklarken adamdaki asalete,kültüre bak derken öbür gün dandik magazin programlarına malzeme veriyor.Ve tüm bunları isteyerek,keyif alarak yapıyor.Ve bu en olumlusundan,en olumsuzuna tüm eleştirileri sırtlayabilme gücü veriyor.Ona gıcık olan adam ne dese artık boş..Teoman hıyarın tekidir desin mesela.Teoman buna yanıt olarak,o yanılmıştır ya da hakkaten öyle biriyimdir diyebiliyor.Kim onu nasıl görürse görsün,Teoman çok kişinin cesaret edemeyeceği bi yöntemle özgürlüğünü kazandı.Bi gün çok içmekten kussa da,bayağı ve ya değil her hangi bi kadının tekiyle sokak ortasında öpüşse de artık yara almıyor.Kendini hiç geliştirmemiş,sıradan insanların kendisine karşı kibirli ve aşağılayıcı bakış açısı belki de ona içten içe haz veriyor.Çünkü o kendisiyle ilgili neyin ne olduğunu herkesten iyi biliyor..Ve gerektiğinde insanların kendisiyle ilgili palavraları gerçek sanmasını es geçip,gülümsüyor..
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Re: Teoman

Mesaj gönderen cmrtsi »

20 aralıkta sakarya ya gelecek olan şebnem ferah değil teoman'mış :D bilginizee... :wink:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

saçların mı ıslak yoksa ıslak mı yaşamak dedim
senin için rüzgarda hep yağmur mu var
gözlerin mi daldı yoksa sıkıldın mı sorulardan
hiç geçmez mi gözlerinden bu sonbahar

:(

çok güzel bi şarkı bu ya
~
ansızın gelecek gibisin..
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

severim teo yu yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kupa kızı sinek valesi
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

mükemmel, tek kelimeyle mükemmel bir konserdi... sakarya coştu resmen teomanın konserinde... :wink: çok eğlendik çoookkk... :lol: