Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük İnsan - Müzik

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

kesinlikle çok güzel.banada kuzen dinletmişti bayılmıştım.programı dinlicem pazartesi günü. :wink:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Programın ardından mesajlarda patlama olur zannetmiştim ama kimsecikler birşey yazmamış. çok sevindim ilk ben yazıyorum dün gece programa herhangi bir şekilde katılamadım zaten :((
Gökhan Serkan siz harikasınız sizin için ne diyebilirim bilmiyorum kelimeler bazen bana yetmiyor. Bence dün akşamki performansınız süperdi çok kereler radyoda canlı olarak söylenmiş şarkıları dinledim ama hepsinde eksik birşeyler vardı. Dün akşam şarkılarınızı dinlerken hiç o eksikliği hissetmedim sanki en iyi stüdyodan çıkmış kayıtlar dinliyor gibiydim. Şarkılar çok güzeldi her şarkıda yandaki gibiydim :cry: :cry: :cry:
Dilerim isteklerinizi karşılayacak insanlarla karşılaşırsınız ve istediğiniz albümü en kısa zamanda yaparsınız. Size şimdiden söz veriyorum albümünüzün ilk çıktığı gün gidip alacağım. Dün akşam programa mesajla ya da telefonla katılıpda sizi ilk defa dinlediklerini söyleyenlerin karşısına geçip "hehehe siz şimdi dinliyorsunuz ama ben onları taaa ne zamandan beri biliyorum" demek geldi içimden hatta karşımda bulsam nanik bile yapardım :P o derece kendimi şanslı hissettim. bir de sizi gerçekten tanıyanları, yakın çevrenizdekileri düşününce onların ne kadar şanslı olduklarını söylemeden edemeyeceğim.
Gökyüzü gibi uçsuz bucaksız ve güneş gibi aydınlık ışıl ışıl bir yol diliyorum size
sevgiyle...
kosaserkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen kosaserkan »

teşekkür ederim lonely..bu ne sıcak ne içten bir mesaj..evet program bizim için de güzeldi..umarım bundan sonrası da istediğimiz gibi olur..tekrar teşekkür ederim..dinleyen,dinleyemeyen,yorum yazan,yazmayan,bize destek olan herkese..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

başarılarınızın devamı dileğiyle..
~
ansızın gelecek gibisin..
aliakdag
Yeni Üye
Yeni Üye

merhabalar

Mesaj gönderen aliakdag »

bu çok uzun bi konusma olacak ama değeceğini düşünüyorum öncelikle serkan yaptığın sarkıyı 6 7 ay önce dinlemiştim ve halen dinliyorum şuna inanabilirsin ben fethiye muğla da oturuyorum senin parcanı şu anda fethiye dinliyor diyebilirim.beni sir sezen aksunun geri dön şarkısı etkilemişti bu kadar bide senin parcan.YOLUN ACIK OLSUN kardeşim bu parcayı yazabilen biriyle konusma fırsatını sonunda bulduğum için kendimi sanslı hissediyorum. hemde üzülüyorum forumu inceledim radyoya çıkmıssınız keske daha önce ulaşabilseydim bu foruma.hem Büyük İnsan hem DÖN sakıların tek gelimeyle muhtesem.içinde okadar kendimde şeyler buldum ki birazda galiba ondan etkilendim.bu arada herkezin bayramını kutlarım serkan sana nasıl ulaşabiliriz forumda yeniyim msn adresi falan verme yasak mı acaba.serkan size ulaşabilirsem çok mutlu olurum.
kosaserkan
Üye
Üye

Teşekkür ederim Ali mesajın için..Bize ulaşmak, konuşmak isteyen herkese kapımız açık zaten..Bazen nette araştırıp buluyolar msn lerimizi hatta, bazen de böyle rica ediyolar biz de memnuniyetle bu istekleri değerlendiriyoruz..Bilmiyorum aslında ben de msn vermek burdan yasak mı değil mi ama yasaksa da eğer zaten silinecektir..Teşekkür ederim tekrar..Sevgiler..

Msn: [email protected]
dude
Yeni Üye
Yeni Üye

super olan ıkı kuzene

Mesaj gönderen dude »

slm cok supersınız basarılarınız devamını dılerım gokhan ve serkan :D kahramanın sayesınde tanıstım sızlerle aslında sızın sayenızde kahramanıda tanısım dıyebılırım :P sızın sesınızı duyunca kaldım ole yalnız

kahraman ve gokhan& sızlerı bursaya beklıoruz lutfen
bursalılarda bu müthiş ikiliyi tanımalılar

lütfen gelin calışıorum ama izin alırım biraz zor olucak ama bize bu fedakarlıgı yapın lütfeeennnnnnn
kosaserkan
Üye
Üye

Teşekkür ederim Dude..Kahraman ve Gökhan'ın Bursaya veya başka bir ile gelmesi için bağlı bulunduğunuz ilin belediye başkanlığına bu isteğinizi iletmeniz gerekiyor ki gelen isteğin yoğunluğuna göre belediye de k&g ikilisi için sponsor olsun ve onlar da oraya gelebilsin..Radyoda da bunu söylemişti zaten kahraman..Sevgiler..
yagmurAS
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen yagmurAS »

merhabalar...
ben gerçekten size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum özellikle büyük insan hayatımda duyduğum en güzel şarkı elinize dilinize sağlık ne diyeyim....
ben baya bir geç keşfettim gerçi bunun için gerçekten üzgünüm :((( ama olsun sonunda buldum :))
büyük bir merakla diğer şarkılarınızı bekliyorum muhteşem bir ses muhteşem bir yorum olağanüstü sözler gerçekten çok çok teşekkürler emeğinize sağlık...
başarılarınızın devamını diliyorum aynı zamanda biraz geç olsada bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum :)))
kosaserkan
Üye
Üye

teşekkür ederim yağmur güzel sözlerin we dileklerin için..Yeni bir şarkı vermeyi düşünmüyoruz artık nette..Artık umarım yeni çıkacak albümde dinlersiniz hepberaber..
KesKe
Üye
Üye

Mesaj gönderen KesKe »

kosaserkan oncelikle sizleri kutluyorum gercekten cok guzel bir calisma olmus. Benim bildiğim sizin bir sarkiniz daha olacakti ben siteye eklemistim sarkinin sozlerini.. ben asağiya yaziyorum bir kac sozu, yanlissam kusuruma bakma size ait bir sarki ise gercekten cok guzel tbr ediyorum sizi. Cikacak albumunuz icinde simdiden basarilar diliyorum..

Bilmezdim

Kapatmıştım kalbimin kapılarını
Ama sen geldin araladım
Bıkmıştım bu zalim yalan hayattan
Beni sen hayata bağladın.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

bildiğim kadarıyla bu şarkıyla bağları yok
~
ansızın gelecek gibisin..
KesKe
Üye
Üye

Mesaj gönderen KesKe »

bu sarkinin bende tamami var. gokhan turkmen soyluyor du bunu bildiğim kadariyla... yinede sormak istedim.
kosaserkan
Üye
Üye

bu şarkıyla ilgili epeyce sorular ve yanlış anlamalar geliyor bu aralar sıkça..Bu şarkı Gökhan adında başka birinin..Zaten bizim nette 2 tane şarkımız var her fırsatta söylüyoruz..Onların linki de 1.sayfada zaten..Bu arkadaş da çıkıp bir açıklama yapmıyor ben o gökhan değilim diye sanırım dinleyici potansiyeli kendisinden haylice fazla olan adaşının dinleyici kitlesinden faydalanmak istiyor diye düşünüyorum..Bize ait şarkılarda zaten biz soyadı kullanma taraftarı olduğumuzdan Gökhan TÜRKMEN diye çıkmıştır..Güzel sözlerin içinse teşekkür ederim..Saygılar..
KesKe
Üye
Üye

Mesaj gönderen KesKe »

cok tsk ederim arkadasim, en azindan bunu ogrenmis oldum sizlerle burada karsilasmamis olsaydik bu sarkiyida sizin sarkiniz olarak bilecektik. sizlere muzik hayatinizda basarilar arkadaslar.