Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Eşşek Şakası

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Re: Eşşek Şakası

Mesaj gönderen seyytan »

Guzel bir saka... Hakikaten de essek sakası... :D
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

bir kere bence bu bir şaka değil.yani şaka olmaktan çıkmış :!: :x :evil: hem şaka olsa bile neresinde bir güzellik var acaba........ :shock: :? .........hem eşek şakası demekde doğru değil zaten...çünkü insanların birbirlerine güya eğlence amaçlı şaka adı altında bu yaptıklarını hayvanlar asla yapmazlar birbirlerine........ne kadar saçma yaws.....
leyla
Üye
Üye

Mesaj gönderen leyla »

Konya da da xbuna benzer bisey olmsutu.hz.mevlana türbesiyle alakali sacma sapan hurafe uyduran bi grup genc benim saf halkimi kandirmisti ,üniverste ögrencileriydi en son aldigim duyumlara göre cocuklar mahkemeye cikarilmisti :) (yarin aksam kiyamet kopcak saat aksam 8 mevlana söyledi)daha genis aciklama gerektiren bi olay ama bi o kadar salakca oldugu icin gerek yok :)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

insanların hayatlarıyla oynamak çok basite indirgeniyor.
o korkuyla kalp krizi geçiren de olabilir, kaçarken trafik kazasında ölen de ve başka şeyler de. bence eşşek şakasından ziyade düşüncesiz insan işi bu kadarı da :idea:
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

kesinlikle...şakanında sınırları vardır adı üstünde şaka....sonucunda herkes eğlenip gülmebilmeli...aksi türlüsü saçmalık olur sadece
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

biliyorsunuz vücudumuzda öd kesemiz var.yalnış bilgi vermek istemem fakat bildiğim kadarıyla ani bir korkuda patlayıp vücuda yayılıyor ve 40 gün içerisinde ölüyorsun.akrabamın başına gelmiş.amcam küçükken ağacın tepesine tırmanmış.annesi aşağıdan geçerken önüne atlayıvermiş.40 gün içinde ölmüş kadıncağız.valahi eşşek şakası.hiç düşünce yok ya.sonumuz ne olacak düşünmüyoruz.hadi yürü hürraa nereye dostum nereyee??
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

evet bencede çok doğru söylemişin fotosentez yani...şu insanları anlamak gerçekten güç...halbuki aynı şeyi bir başkası kendilerine yapmış olsa...neyse yaws sinirlendim yine. :x
rockergirl
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merve

Mesaj gönderen rockergirl »

gerçekten çok kötü bi şakaymş yaa :cry:
epsilon
Üye
Üye
İsim: ceren

Mesaj gönderen epsilon »

yazık yaa.. gerçekten eşek şakası..
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Yurtta kalırken dengesiz bir oda arkadaşım kafamdan aşağı bir bardak su boşaltmıştı. Ben de bunun üzerine kovaya su doldurup onun kafasından aşağı boşaltmıştım. hehe
gokchen
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: GÖKÇEN

Mesaj gönderen gokchen »

çok saçma bişey yapmışlar ya düşünsenize engelli insanların yaşadıklarını yani ne bileyim onlara yardım edemeyen yakınlarını çok acı birşey :!: