Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Dilemma

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Dilemma

Mesaj gönderen sinan »

Taner Ayan'ın gitar, geri vokallerini, Arıkan Sırakaya'nın davul ve geri vokallerini yaptığı, Levent Candaş'ın da basslarını çalıp vokallerini yaptığı vokal düzenlemeleri MFÖ gibi renkli olan, Cenk Eroğlu'nun da albümde gitarıyla vokaliyle ve klavyesiyle katkıda bulunduğu sert parçaların da bulunduğu albümleri, "Nereye Kadar" :

1- var mı ki
2- yalan
3- nerede
4- çok mu zor
5- ağıt
6- nereye kadar
7- kabus
8- inat
9- hep bana
10- star

Resim

özellikle Hep Bana şarkısı (Çemberimde Gül Oya dizisinden hatırlayan olur) çok güzel bi eser.

bana bana hep bana
ayrılıklar hep bana
gidenlerin ardından
bakakalmak hep bana

başarılarının devamı dileğiyle..
~
ansızın gelecek gibisin..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Re: Dilemma

Mesaj gönderen seyytan »

Varmı ki boyle ask dunyada... Dizelerinden hatırlıyorum kendilerini... Yaptıukları muzik guzel... Kliplerini izledim...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

sadece "hep bana" adlı şarkılarını çemberimde gül oya'dan olan düşkünlüğüm sebebiyle dinliyorum.
o dizide öyle iyi zamanlarda öyle sahnelerde kullanıldı ki çok etkiliydi bu şarkı...
meridyen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen meridyen »

albümlerini dinledim.fena değil.özellikle Kabus,Var mı ki ve X parçalarını beğendim...çemberimde gül oyayı izlemezdim hep bana şarkısınıda hiç beğenmedim.biarz sert işte idare eder...... ama X parçalarında herkes star olmuş diye kondurmaları çok iyi olmuş bence... :roll: :wink: