Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ben:

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Ben:

Mesaj gönderen kemanci »

bır mızah dergisinde olduğu gibi biz de kendımızle ilgili küçük tıksıntıcıklerı,ayrıntıları yazsak,başımıza gelen olaylara bakış açımızı anlatsak??yanı şunun gibi uzun yol yolculuklarında yanımda orturan teyzenınbenle konuşmak için elınden gelenı yapmasından tıksınırım,ya da bakkala girip bişey aldığımda bakkalın elımdekıne bakıp bnım dayımın kızıda çalıyor onu demesınden tıksınırım.banane kı senın dayının kızından.o durumda ne dıyebeılırm ki??-aa öyle mı çok hoş,keman iyidir evet iyidir'diyip kendımı can havlıyle dışarı atıyorum.ya da bir grubu çok beğenmişsindir.acayıp harıka gelır şarkıları ve senın için değerlı olan bırıne dınletıp nasıl sence dersın büyük umutla.tabı şöyle bır cevap beklersın:heyy b u da ne?? ben nerdeymişim bu güne kadar hadı hemen bana da alalım bundan.ve çıkıp zevkten dört köşe olmuş halde muzık markete gidip..ama hiç bir zaman böyle olmaz :cry: beğenmezler falan.nedense o anda o kadar üzülüyorum ki,sankı beğenmek zorundaymış gibi istem dışı bır şekılde 'ya sen şimdi tam dınleyemedın ben sana vereyım bunu evde de dınle sessizlikte' falan dıyorum.neden dıyorum??bılmıyorum,mesela bır de mutluluk örneği,bir erekek arkadasım bana gelıp de kız arkadasını çok sevdiğini anlatsa o kadar mutlu oluyorum ki,sankı dunyalar benım oluyor,hatta hoşlandığım çocuğa sırf o mutlu olsun dıye onun sevdiği kızı ayarlamıştım,gelıp bana anlatıyordu teşekkür falan edıyordu aralarını yaptığım için.öyle bır durumda bıle çöok sevıyorum onu dediğinde ben şapşal gibi mutlu oluyordum.çok mu safım ben ya.neyse çok yazdım,söz sizde, siz??(ana haber bultenı olayı) :D
blackpearl

Re: Ben:

Mesaj gönderen blackpearl »

Ben: Aynaya baktığımda bile buğusundan zar zor görebildiğim;yorgun,kırgın,durgun,üzgün ve güçsüz bir ifadeyle bakan bir silüetten başka birşey değil!
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

BEN:
karamsarlığın prensesi, herşeyin en kötü yanını gören, başına hiç iyi bişey gelmeyen küçük bi kızım...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Ben;İki ayaklı dusunen bir hayvanım...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

who am i ? i dont know...
kemanci
Üye
Üye

Mesaj gönderen kemanci »

radyoda şarkı istedıkten sonra benım ıstediğim şarkının çalınmasına bayılıyorum.sankı o an o sarkı gerçekten benimmiş gibi oluyor.sankı sadece bana çalınıyomuş gibi.hele de bır arkadasıma yolladıysam o şarkı artık benım için çok özel oluyoraynı sarkı bılgısayarımda olsa da cd si de olsa radyodan dınlemek ayrı bırşey sankı.daha bı sahıpleneıcı ortam oluyor :wink: ayrıca içerde çekırdek çıtlatıyor bıle olsam kapım çalınmadan girilirse kıyamet kopartırımçne yapayım ben buyum...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

ben:

hayır. ne yazık ki kelimelere sığmıyorum :)
~
ansızın gelecek gibisin..
kemanci
Üye
Üye

Mesaj gönderen kemanci »

ooo sınan.işte bu :lol: ama ben kendını tanımlarmısın demedım ki.sevdiğin yada tıksındığin olayları sordum.sen gene uykusuzsun heralde :wink:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

yoo. tanıyan bilir. kelimeler ne kadar aracı olmaya çalışsa da, içimdeki nefreti hüznü aşkı vs. herşeyi yani hiçbişeyi tam olarak ifade edemez.

yaşamak gerek..
~
kemanci
Üye
Üye

Mesaj gönderen kemanci »

ya anı dıyorum sınan anı :lol:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

:twisted: insanların delirme anları hoşuma gidiyor tamam oldu mu
~
kemanci
Üye
Üye

Mesaj gönderen kemanci »

evet..kalp kırmak kolay.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

:oops: çok özür dilerim ya. kırmak istemedim
~
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Bence konunun bu hali çok daha güzel insanların anılarının su yüzüne çıkmazı biraz yıpratabiliyor insanı..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Aslında anlatacak bir cok anı varda hangidini anlatsam diye dusunuyorum...
Sivil anılarımı yoksa Askeri anlılarımı anlatsam diye...