Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KIRAÇ

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

ÖNCEDEN PEK DİNLEMEZDİM AMA BENİ ZAMAN ALBÜMÜYLE YAKALADI.EN SEVDİĞİM ALBÜMÜ ZAMANDIR.SONRADA ZATEN KAYIP ŞEHİR.AMA DİZİ MÜZİKLERİ DE HARİKA.ÖZELLİKLE ZERDA HEM İLK OLMASI HEM DE İÇERİĞİ BAKIMINDAN BENİM FAVORİMDİR.DAHA SONRA ZATEN BU SERİ DEVAM ETTİ VE BAŞARISI HİÇ EKSİLMEDİ.YAĞMUR ZAMANI,ALİYE,BİR İSTANBUL MASALI,BEYAZGELİNCİK...BU DİZİLERE ONUN KATTIĞI EMEK KESİNLİKLE YADSINAMAYACAK DERECEDE BÜYÜK.EN SEVDİĞİM PARÇALARI DÜŞ YAKAMIZDAN,
GÖNÜL,ZAMAN,SENDEN BAŞKA,RAZIYSAN GEL,YOLCU,YALAN,KAYIP ŞEHİR....GİBİ.
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

kırac gecen haftalarda funda arar ıle bırlıkte trt de golgeler ısımlı yenı bı programa basladı.herhafta degısık bır konukta onlara eslık edıyor.program mukemmel tabıkı zaten kırac ın ve funda ararın oldugu bıyerde kotu bı olusum olması ımkansız.gecen programda fıkret kızılok bestelerını soyledılerkı kırac ve funda arar dan ''gonul,bu kalp senı unuturmu gıbı sarkıları dınlemek bana cok keyıf verdı.lafın ozu bu programı kesınlıkle kacırmamanızı tavsıye ederım.
violet
Üye
Üye

Re: KIRAÇ

Mesaj gönderen violet »

malesef gölgeler önümüzdeki hafta son bölümüyle ekrana gelecek :cry: ama iyi haber yeni albüm için çalışmalara başlıyor :P

kıraça gelince gerçek bi sanatçı, adam gibi adam, gerçekten sanat yapan 3-5 kişiden biri 8), rahatsız olduğu konulara sonuna kadar baş kaldıran bi adamdır kıraç. bazı hareketleri size ukalaca gelebilir ama ben seviyorum o hareketlerini doğruları söylüyor :wink: ayrıca canlı performansı 10 numaradır 8) bi kere bile olsa canlı dinlemenizi tavsiye ederim :wink:

dizi müziği konusuna gelince zerdayla başladı heşey ve kıraçtan sonra bi dizi müziği modası başladı :? ancak bence başka kimse o havayı tutturumıyor . :roll:
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

gercekten cok kotu bır haber .tv de adam gıbı ızlenılecek belkıde tek program oda maalesef son buluyor.yenı album calısmalarına gırmesı cok guzel ama bu surec en az 6 ay surecegı ıcın yenı album ancak gelecek sene eylul ekım zamanı cıkar ozamana kadar artık sabredıcez.ayrıca vıolaetın yazdıklarına +++ koymaktan baska bısey de yapmak olmaz. :wink:
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

KIRAÇ..Çok sevdiğim ama az dinlediğim bir sanatçı..Şarkılarını kaldıramıyorum..Derin anlamlarında boğulmak istemiyorum..Adam hakikaten şarkı yapıyor yani..
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

albümün şarkıları hazır ama ne zaman çıkar bilmiyorum :roll: bir an önce çıksın ya çok bekletti :P
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

Gölgeler programı çok başarılı bence...programda her hafta başka bir değerli sanatçımızın en değerli eserlerini yorumluyorlar.ben galiba sadece Barış Manço,Erkin Koray ve Sezen Aksu parçalarını dinleyebilmiştim.ama dinlediğim kadarıyla enfes bir müzik ziyafeti yaşatmışlardı her zamanki gibi.bence çok iyi bir ikili olmuşlar. sesleri ve yorumları çok güzel çok uyumlu. :wink:
sondurakKIRAC
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen sondurakKIRAC »

Yeni bir üye olarak benim için 7 yılı aşkın süredir gerçekten çok özel biri olan KIRAÇlı bir foruma ilk mesajımı atmak önemlidir gerçekten :)

Kullanıcı adımdan da anlaşıldığı üzere KIRAÇçıyım ve Feridun Düzağaç'ı da yıllardır dinlerim.sitenizden de haberdarım uzun süredir ama giriş yapmak bugüne kısmetmiş :P

KIRAÇ denmişken...

Duruşuyla,müziğiyle,sözleriyle,eleştirileriyle,biraz fazlaya kaçıp da zaman zaman biz hayranlarını kızdıran açıklamalarıyla bambaşka bir insan .Bazen dengeleri bir tutmak zordur ama KIRAÇ özünü ve sözünü bu dengede tutarak kanıtlıyor farkını,özelliğini.onun için dediğim bir sürü şey oldu bu güne kadar ve bu devam da edecek.

Açıkçası bizler için bu yıl KIRAÇ dolu bir yıldı. Konserler,Çarşamba gecelerimizin yıldızı GÖLGELER,dizi müzikleri veeeeeeeee derken 5. solo albümümüz BENİM YOLUMla tepeden tırnağa KIRAÇ dolu bir yıl yaşıyoruz :P

bu sitede de onun sevenleriyle bir arada olmak güzel olacak eminim

Eyvallah lavinya net :P
bocuk58
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: böcük

Mesaj gönderen bocuk58 »

Benim hayran olduğum iki rock sarkıcısından biri kıraç biri feridun düzağaç
güzel müzik yapar ikiside düzağaç biraz mütavazi ve sessizdir
kıraç ise biraz sivri dilli eleştiriyi seven bir insandır eleştiriyi millet olarak kaldıramadığımız için ve kıraç biraz sert mizac olduğu için onun söyledikleri çok etki bırakıyor.

neyse güzel müzik yapıyorlar güzel söylüyorlar
şimdi kıraçtan kibar gelini dinliyorum durun birde lavinia yı dinleyeyim bundan sonra:)

yeni albümüde güzel ama dinleyecekseniz ilk kasedinden bozkırdaki ağacı dinleyin süper.

---
Mesajınız yöneticiler tarafından düzenlendi.
Lütfen yazım kurallarına uyun.!

turkce-ye-uygun-yazim-dili-ve-kelimeler ... t3569.html
duyuru1-t2.html