Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Pentagram

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

pentagramı burda tartısmak bıle yersız.onları sadece turkıye degıl butun dunya tanıyo hatta albumlerı dunyada daha cok satıyor.bugun turkrock muzıgını olusturan ısımlere bakarsak zaten pentagramın nasıl bı grup oldugunu anlarız hepsı ordan ayrılmıs ısımler.ör:demır demırkan,ogun sanlısoy,tarkan gozubuyuk,metın turkcan ve daha sayamadıklarımız.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

cem köksal'ı lütfen es geçmeyelim. çok değerli bir virtüözdür...

üstte sayılan isimler kadar değerlidir o da....
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

pentagram yaptığı müzikle rock ı dolu dolu hissettiren müthiş bi grup

düşman olmak mertlik değil korkaklığın iradesi
kurnazlık marifet değil aptalların tesellisi
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Bu alemi goren sensin... dinleyin derim...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Ates toprak hava olmus yagmur olmus hayat vermis sana... Kalbin olmus ruhun olmus aklın olmus yol gotermis sana... 'Bir' isimli sarkıyı dinlegin derim...
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

çok haklısın şeytan 'bir' gerçekten güzel bir şarkı.
ayrıca çok sık olmasada diğer şarkılarınıda dinlerim.
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Re: Pentagram

Mesaj gönderen miyavzi »

SUPERDIR,GUZELDİR,DİNLENİLESİDİR..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

For Those Who Died Alone (öldüren bi enstrümental)
Dark Is The Sunlight
1000 In The Eastland
Lions In A Cage
Take My Time
Welcome The End
Trail Blazer

sevdiğim ve önerdiğim şarkılarından birkaçı..
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

dehşet bi grup :lol: bir şarkısı çok güzel 8)
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Evet en sevdiğim rock grublarından biri..KAtılıyorum violet bende şiddetle dinlemenizi öneririm ''BİR''i..
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

Bir çok güzel hakikatende....daha sonra Şeytan Bunun Neresinde,Anatolia,Sonsuz,Bu Alemi Gören Sensin ve Mezar Kabul(özelliklede en sevdiğim gitar solo süper...)parçalarıda çok güzel bence..Unspoken albümleri harika..... :wink:
MoRMoR
Üye
Üye
İsim: mor

Mesaj gönderen MoRMoR »

''anatolia'' ile tanıdım ben Pentagramı
sonra ''Dark Is The Sunlight'' a takıldım kaldım
bir arkadaşım önermişti dinle diye bana
teşekkür edeyim burdan ona bir kere daha

''Pentagram
tarih : 04 Şubat Pazar,
saat :18:00
mekan : Bostancı Gösteri Merkezi
bilet fiyatları 28 YTL

PENTAGRAM 20.YIL

Kuruluşunun 20.yılını seyircileri ile birlikte kutlamak isteyen Pentagram; Murat İlkan (vokal), Hakan Utangaç (gitar), Metin Türkcan (gitar), Tarkan Gözübüyük (bas gitar) ve Cenk Ünnü (Davul) ile beraber 2007'de, 20.yıl konserlerine başlıyor.

20.yıl için geçekleştirilen ilk buluşma 04.02.2007 Pazar günü, saat 18:00 - 20:00 arasında Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşiyor.

2007 : 20.yıl / 7. albüm
Bu konser izleyiciler için bir çok sürprizi içinde barındırıyor. Bunların en önemlisi, konserin canlı görüntü ve ses kayıtlarının alınacak olması. Bu kayıtlar, yapılacak stüdyo çalışmalarından sonra, DVD ve Live Music Album olarak yayınlanacak. Böylelikle 20.yıl buluşma konserinin ölümsüzleştirilmesi hedefleniyor.

Live Albümün yanı sıra, yine 2007 süresi zarfında, 20.yıl projesi kapsamında, Sony BMG, eski albümleri tekrar yayınlayacak.

Çok kısa bir süre sonra kendi resmi web siteleri üzerinden 2007’ye dair tüm gelişmeleri takip etmek mümkün olacak.

2007’de Pentagram 20.yılını 7. ve live bir albüm ile kutlamaya hazırlanıyor. Ses, ışık ve görsel dünya açısından, bir şölen olacak bu buluşmayı kaçırmayın ''

diye yazıyordu biletix' te
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

yarınki konserde ogün abi sahneye çıkıcak misafir olarak..metin ise en önden izleyeceğini söledi..kadir ve sertanda orada olacaklar..ayrıcaa bugün metoboyumuz metinin doğumgünü kutlu olsun..
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

harika bi konser oldu..bi grup vardıki tek dertleri ortam için gelmişlerdi..ogün abinin pentagramın eski üyesini olduğunu bile bilmiyolardı..ogün abi sahneye çıktığında popçular dışarı diye bağırdılar..ama ogün abim secret missile yi söleyince sahneyi 10 kere turlayınca onlarda anladılar ve sahneden inerken kocaman kocaman alkışladılar..onlar kimki ogün sanlısoya laf ediyolar..harikaydı konser bostancı sallandı..gittiğim,z yola değdi valla :twisted:
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

For Those Who Died Alone şarkısını şu anda tavsiye üzerine dinliyorumm.. mükemmelmiş ben niye daha önce farketmemişimm.. bir şarkısı da gerçekten çok güzeldir, aynen katılıyorum size arkadaşlar...