Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bağlantı kesilmesi

Gerekli Bildirimler, Site duyuruları...
Lütfen Bu Bölüme Yazılanların Tamamını Okuyunuz...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Bağlantı kesilmesi

Mesaj gönderen Bugfixed »

Merhaba. Yaklaşık 2 gündür süren sitemize erişimlerdeki kesilmelerin nedeni ttnet in bölgesel (trabzon-erzurum) dolaylarındaki sorunundan kaynaklanıyordu. Sitemiz datacenter(veri merkezi) i erzurum yönetim ise giresun olduğundan dolayı şu yazıma kadar erişemedik. İnş. daha kopmalar yapmaz ttnet. Sana bu ülkede neden muhtacım ya ttnet? Mecburmuyuz sana katlanmaya? ınga
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
yaskaman

Re: Bağlantı kesilmesi

Mesaj gönderen yaskaman »

evet ben de burada çıldırıyorum yaw. bizim bağlantıdandır diye az söylenmedim telekoma. umarım aldıkları paradan ötürü vicdanları rahattır -ki hiç sanmıyorum-
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

insan beceremediği bi işi niye ısrarla yapmaya çalışır.. telekom bilmem kaç milyon (sadece internet anlamında değil) abonesine niye eziyet çektirir. çok seviyolar sanırım insanları çıldırtmayı..

internet vb. hizmetler üzerinden ekmeğini kazanan insanlar var. bu kadar duyarsızlık olmaz ya. dünyanın en yüksek fiyatlarıyla en kötü hizmetleri vermek gibi bi ünvanı nasıl yakıştırır kendisine.

yazık.

neyse geçmiş olsun herkese. bir daha yaşanmaması dileğiyle
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Arkadaşlar geçen ay açık bulunduğu anlar çok iyi olan data centerimiz özellikle son günlerde sık sık kesintiler olmuştur ve düzelecek gibi de gözükmemektedir. Bundan dolayı başka bir firmaya geçeceğiz, sitemiz şuan geçici bir yerde. Yavaşlık olabilir elimizde olmayan bu aksaklıklardan dolayı özür dileriz ...