Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Erkin KORAY

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Re: Erkin KORAY

Mesaj gönderen miyavzi »

ya arkadaslar nıyeyse ben erkın korayı pek sevemıyorum bıraz ukala ve ıtıcı gelıo hal ve tavırları..ama sarkıları guzel ona laf dıyemem..zaten ozel hayatında nası bırı oldugu kımseyı ılgılendırmez o yuzden sadece sarkılarını sevmek de yeter..ayy ne dıyorum ben ya sacmaladım :D
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Bende söyleyemeyeceğim sevdiğimi..İlgi çekici gelmiyor..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

umarım birgün erkin babalardan daha çok olurda işi bilenleri izleriz ve dinleriz.
karamsar olmak istemem ama zor bence.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Ekin Koray'ı sevemeyen rock muziği sevmez...
Sevdiğinede inanmam...
kskattack
Üye
Üye

Mesaj gönderen kskattack »

bence şeytan haklı erkin baba nın arkası bitmez dertlerimin yeterli bilmeyen var mı aranızda hadi buyrun burdan yakın :lol:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

fesuphanallah: arkası gelmez dertlerimin..
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Erkin Koray'ın kalitesine ve şarkılarının bilinirliğine sözümüz olmaz. Eyvallah. Ama bu bizim onu dinlemek gibi bir zorunluluğumuz olduğunu göstermez. Müzik bir beğeni işidir. Bazı şarkı ve şarkıcıları sadece karşılaştığında dinlersin. Bazıları ömrünün fon müziği olur. Bazılarını ise duyunca kaçarsın. Erkin Koray benim sevmediğim, duymaktan hoşlanmadığım bir müzik yapıyor. Ne kadar kişiye özel bir durum değil mi? Bunun aksini iddia eden bütün tezler baştan çürümüştür zaten. Kaliteli olmasına rağmen dinleyemediğim o kadar çok şarkıcı var ki. Erkin Koray'a gelene kadar akşam olur.
witcher

Mesaj gönderen witcher »

ben erkin korayın gençlik yıllarında çok kavga ettiğini ve vucudun da çeşitli yerlerinde bıcakla yaralanma izlerinin olduğunu duydum bu doğru mu acaba herhangi bir bilgisi olan arkadaş var mı acaba... vardır illaki de yazsın demek istedim... bu arada eski rock sanaçılarımıza sahip çıkalım, bu ülkede yapılan ilk rock melodilerinin sahiplerini unutmayalım unutturmayalım .. sevgilerle by
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

belki bi müziğin en tanınmış, en sevilen sanatçıları vardır. evet. ama bu, "o müzik = o kişi" anlamına gelmemeli. sevilir/sevilmez. kişisel beğenilerdir.

ben severim genel olarak. ama sevmeyenleri, rock müzik gibi bi oluşumu sevmemesi olarak algılamak yalnış
~
ansızın gelecek gibisin..
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

seytan'a katılmıyorum,erkın korayı sevemeyen rock muzıgı sevemez cok yanlıs bır genelleme.o zaman fd yı sevmeyen de rock muzigi sevemez dıyeblırız kı cok sacma olur,yanı erkın korayı ılahlastırmak yanlıs bu kadar..
sehrıkalp'e katılıyorum cunku erkın koray bır kriter degıldır rock muzık sevgısını olcmek ıcın..
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

O ayrı bir konu dostum...Erkin Koray Rock müziğin temel taşıdır...
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

bence çok gereksiz bi tartışmaya girmişsiniz.
kim kimi severse sever...müzik evrenseldir.isteyen istediğini dinler.müzik özgürdür,özgürlüktür.
"Erkin Koray'ı sevmeyen rock müziğini sevmez "diye bi tabu oluşturulamaz bu saçmalık bence metin kusura bakma ,böyle bi genelleme olamaz
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

Tamam siz haklısınız Özür dilerim...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Mesela ben sevmiyorum..Yani güzel olsa bile bana hitap etmiyor..Eski geliyor,haz vermiyor..Ama rock müziği seviyorum yani.. :wink:
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

Oki fulya...