Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TANER KELEŞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Re: TANER KELEŞ

Mesaj gönderen miyavzi »

arkadaslar bıraz daha cıddı yazısırsak guzel olur lutfen bıraz dıkkat edelım samımıyetı laubalılıle karıstırmayalım :wink:
taner keles cok ıyı bır muzısyendır ve gerısı bızı ılgılendırmemektedır hepsı budur
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

bu mesajın neresı laubalı? :?
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ben de kötü bir durum sezemedim. sanırım yanlış anlaşılıyor. burada insanlar Taner Keleş'e olan hayranlıklarını kendilerince dile getiriyorlar. bence gayet samimi ve içtenler ve bu da çok hoş bir durum..
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

valla ben de herhangi bir laubalilik göremedim yazılanların hepsi samimi ve DOĞRU şeyler.adam bu işin ustası BOZCAADAnın dediğine de aynen katılıyorum gitar ağlıyacak elinde olsa.söz konusu olmayan şeyler için polemik yaratmayalım arkadaşlar....kesinlikle bir laubalilik söz konusu değil.
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

arkadaslar bı yanlıslık oldu ben sıze demedım ılk mesajlara bakınca bu konuyla ılgılı cok kotu geldı yazılanlar..
onlara dedım ama onlara dedıgımı sıze ıletmeyı unuttum kısacası son mesajlara demedım cok afedersınız yanlıs anlasılmak ıstemem :oops:
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

olur böyle şeyler hepimiz hata yaparız. sıkma canını. :wink: zaten üyelıklerı bıle sılınmiş onların=) konu sapmasın dıye hemen dönüş yapıyorum: ben şunu farkettım.fd müzisyenlerını tanıtırken davulda mert alkaya,kemanda nazlı başak,bas gitarda oya erkaya .....ve taner keleş diyor. enstrüman ismi yok yani.o kadar iyi ki artık belırtmeye bıle gerek duymuyor sanırım.marka olmuş adam :wink:
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Mesaj gönderen taner »

arkadaşlar www.tanerkeles.com açıldı. Şimdilik biraz eksiği var kusura bakmayın.. ileriki günlerde tamamlamak dileğiyle
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

taner yazdı:arkadaşlar www.tanerkeles.com açıldı. Şimdilik biraz eksiği var kusura bakmayın.. ileriki günlerde tamamlamak dileğiyle
güzel abi hayırlı olsun :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Site güzel, fakat Gear bölümünün Firefox'la görüntülenmesinde sorunlar var. Yazıları okumak mümkün görünmüyor. Onun dışında başlangıç için oldukça yeterli bilgiendirmeye sahip. Umarım devamı da güzel gelir, hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

haldunbar yazdı:Site güzel, fakat Gear bölümünün Firefox'la görüntülenmesinde sorunlar var. Yazıları okumak mümkün görünmüyor. Onun dışında başlangıç için oldukça yeterli bilgiendirmeye sahip. Umarım devamı da güzel gelir, hayırlı olsun.
w3 xhtml uyumluluğu(geçerliliği) ona göre kodlanması lazım lazım haldunum :) her tarayıcı, her işletim sisteminde düzgün görüntülenmesi için. :D
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Mesaj gönderen shezofren »

Siteye baktım. Hayırlı olsun güzel ama daha çok resim istiyoruz :)

Düzenleme bugfixed:
"siteye baktimm.hayirli olsnn guzel ama daha cok resim istiyoruz ." bu yazım tarzında yazı sitemizde yasaktır.
Lütfen Kurallara uygun yazınız. İlgili Kural adresleri:
turkce-ye-uygun-yazim-dili-ve-kelimeler ... t3569.html
duyuru1-t2.html
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Mesaj gönderen taner »

Haldunbar ve Bugfixed arkadaşlar. Teknik eleştirilerinize çok teşekkürler. Teknik detayla uğraşan arkadaşlara haber verdim, kısa zamanda düzelir. Bu arada diğer sayfalarda problem yoktur umarım..?
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

Taner abi forumun en kısa zamanda aktif olmasını bekliyorum...
Galeriye baktım da oldukça güzel resimler var... :wink:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Çok güzel bir site Taner Bey, forum da yapımda sanırım, her şeyin daha güzel olmasını dilerim.
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Çok güzel bir site olacağından eminim.Başlangıç için zaten son derece iyi olmuş.İnşallah dahada iyi olacak. :)